Fani w szoku jak wygląda Muniek Staszczyk! Pierwsze zdjęcie po ciężkiej chorobie [FOTO]

Muniek Staszczyk. Foto: Facebook/Muniek Staszczyk
Muniek Staszczyk. Foto: Facebook/Muniek Staszczyk

Pierwsze zdjęcie lidera T-Love Muńka Staszczyka po ciężkiej chorobie pojawiły się sieci! Muniek czuje się coraz lepiej.

W lipcu Muniek Staszczyk trafił do jednego z londyńskich szpitali. Początkowo nie było wiadomo w jakim stanie jest wokalista zespołu “T.Love”, tłumaczono że było spowodowano to “ciężką chorobą”. Dopiero po czasie Muniek Staszczyk poinformował swoich fanów oficjalnym oświadczeniem, że przeszedł rozległy wylew i teraz jego stan jest stabilny.

Od tamtej pory o liderze zespołu “T.Love” było wiadomo niewiele. Fani martwili się o stan zdrowia idola i o to, kiedy Staszczyk wróci na scenę. Okazuje się, że samopoczucie wokalisty jest całkiem dobre. Staszczyka ostatnio odwiedził Frontman zespołów Piżama Porno i Strachy na Lachy – Krzysztof “Grabaża” Grabowski i Krzysztof Varga. Na profilu Grabowskiego pojawiło się zdjęcie z tego spotkania.

“Dziś, po tłoczeniu winyli, odwiedziliśmy z Krzyśkiem Vargą Kolegę Staszczyka Zygmunta. Posłuchajcie, z Muńkiem jest już całkiem nieźle, nawija, żartuje, przedrzeźnia jak za starych dobrych lat. Prosił żeby Was pozdrowić, co niniejszym czynię! Żyj nam długo Królu” – czytamy w opisie pod zdjęciem.

Na razie nie wiadomo, kiedy Muniek Staszczyk wróci na scenę.