Fani zniesmaczeni! Kurdej-Szatan znowu się tłumaczy! [FOTO]

Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan/ Fot.Instagram

Barbara Kurdej-Szatan wciąż relacjonuje swoje rajskie wakacje na Zanzibarze. Mimo uwag ze strony obserwujących ją na Instagramie, celebrytka nadal dodaje odważne zdjęcia. Tym razem masę nieprzychylnych komentarzy wywołało zdjęcie celebrytki z miejscowymi dziećmi.

Mimo że Polacy muszą zmagać się z lockdownem, to celebrytka chętnie wrzuca zdjęcia z wakacji. Jakiś czas temu Barbara Kurdej-Szatan wraz z całą rodziną wybrała się na Zanzibar. Od tamtej pory regularnie relacjonuje użytkownikom, co robi i jakie ma widoki. Ostatnio jednak znów podpadła.

Wszystko za sprawą jednego zdjęcia, na którym pozowała z wózkiem. I jak to u celebrytów bywa – przy okazji nie zabrakło nazwy konkretnej marki i hasztagów promujących produkt. Sęk w tym, że na zdjęciu znalazły się także zanzibarskie dzieci.

„Henio jeździł tu jak król! Te dzieciaki są cudne. Z małym brzdącem trzeba się konkretnie spakować. Macie jakieś ciekawe wspomnienia z pakowaniem się i zabieraniem wózka na wakacje? Nam bardzo ułatwia tu życie” – napisała Kurdej-Szatan.

„Oglądając te zdjęcia, mam niestety smutne odczucia”, „Dzieci wykorzystywane do kolejnej reklamy” – oburzali się internauci.

„To nie jest żadna reklama. Przestańcie dramatyzować” – skwitowała celebrytka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)