Grała policjantkę w „W11”. NIE UWIERZYSZ, jak dziś wygląda [FOTO]

Joanna Czechowska w
Joanna Czechowska w "W11 - Wydział Śledczy"/Fot. screen YouTube

Nadkomisarz Joanna Czechowska z paradokumentu „W11 – Wydział Śledczy” pokazała na Instagramie zdjęcia z siłowni. Robią wrażenie!

Serial paradokumentalny „W 11 – Wydział Śledczy” był emitowany na antenie TVN od 2004 do 2014 roku. Produkcja cieszyła się ogromną popularnością. W serialu grali policjanci, którzy w każdym odcinku rozwiązywali kolejne zagadki kryminalne. Po zakończeniu emisji większość policjantów zniknęła z mediów.

Ostatnio przypomniał o sobie jednak Sebastian Wątroba. Dziś ma troje dzieci i sporo udziela się w mediach społecznościowych. Joanna Czechowska została mamą Patrycji w 2010 roku. Kobieta także korzysta z socialmediów. Jej zdjęcia na Instagramie robią wrażenie.

Po udziale w „W11 – Wydział Śledczy” Czechowska występowała gościnnie także w serialu „Sędzia Anna Maria Wesołowska”. Na tym jednak poprzestała, jeśli chodzi o karierę na szklanym ekranie. Do dziś nie wiadomo, dlaczego odeszła z „W11”. Po raz ostatni pojawiła się tam w odcinku 1331. Dziś 49-latka skupiła się na pracy w Policji. Prowadzi szkolenia przeciwko dopalaczom i cyberprzemocy dla nauczycieli, uczniów i rodziców.

Mimo że Czechowska porzuciła medialną karierę, to chętnie dzieli się swoimi prywatnymi zdjęciami na Instagramie. Jak widać, policjantka niemal nie zmieniła się od momentu odejścia z serialu. Wciąż ma fantastyczną sylwetkę, wypracowaną na siłowni.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Czechowska (@j_czechowska)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Czechowska (@j_czechowska)