Gwiazda “Gogglebox” zachwyca formą. Oto tajemnica jej wyglądu [FOTO]

Patrycja Szreder. Foto: https://www.instagram.com/patrycja__szreder/
Patrycja Szreder. Foto: https://www.instagram.com/patrycja__szreder/

Patrycja Szreder zasiada na kanapie wraz ze swoją przyjaciółką – Marta Karpińską. Razem komentują programy, seriale i filmy w “Gogglebox. Przed telewizorem”.

Kończące się wakacje to dla gwiazdy szczególny czas i to wcale nie dlatego, że uczestniczy w tworzeniu bardzo popularnego show, znanego z kanału TTV. Patrycja – przypomnijmy – w lipcu urodziła swoje pierwsze dziecko.

“Jesteśmy już razem! To nasz najszczęśliwszy dzień w życiu! Mam na imię Aleksander, urodziłem się 10.07.2020, godzina 8.16, ważę 3,290 kg, 54cm” – takim wpisem mama wyraziła wtedy swoją wielką radość z pojawienia się na świecie syna.

Radość – dodajmy – która trwa do dziś. Malec rośnie jak na drożdżach, a Patrycja – dla której Olek jest oczkiem w głowie – robi co może, by zachwycał także wszystkich tych, którzy oglądają zdjęcia wstawiane przez nią na Instagram.

Co warte podkreślenia sama celebrytka także bardzo dba, by jej wygląd był nieskazitelny i by mogła wciąż chwalić się – tak, jak to czyniła wcześniej – swoją świetną sylwetką.

Na ostatnim spacerze z synem Patrycja Szreder prezentowała się tak:


Jest ok, prawda? Widać, że narodziny Aleksandra i opieka nad nim zdecydowanie służą gwieździe “Gogglebox. Przed telewizorem”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here