Gwiazda „Pamiętników Wampirów” weźmie udział w polskich wyborach. Zagłosuje na…

Główni bohaterowie serialu
Główni bohaterowie serialu "Pamiętniki Wampirów": (od lewej Paul Wesley, Nina Dobrev, Ian Somerhalder). Źródło: Wikipedia

Paul Wesley, gwiazda superhitu “Pamiętniki Wampirów”, ma polskie korzenie i obywatelstwo. Aktor zamierza wziąć udział w wyborach i zdradził nawet na kogo zagłosuje.

“Jestem dumny z tego, że po raz pierwszy będę głosował w trwających wyborach na prezydenta Polski” – napisał po angielsku na Twitterze Paul Wesley.

Deklaracja bardzo spodobała się użytkownikom śledzącym jego profil. Wpis doczekał się ponad 300 komentarzy i blisko 13 tys. polubień.

Paul Wesley (czyli Paweł Wasilewski) jest synem Tomasza i Agnieszki z Polski. Aktor urodził się w Stanach Zjednoczonych, ale ma polskie obywatelstwo.

W tym roku postanowił zaangażować się w życie polityczne ojczyzny swoich rodziców. Wiadomo już, który z kandydatów dostanie jego głos.

“Rafał Trzaskowski to fajny gość i ma moj głos !!!” – napisał w sieci.

Najprawdopodobniej więc to przy nazwisku prezydenta Warszawy Wesley postawi krzyżyk.

 

8 KOMENTARZE

  1. No i po co zniechęca do siebie część Polaków?… głupota aktorów, aktoreczek i innych błyszczących gwiazdeczek naprawdę nie zna granic. Mógł być człowiekiem, z którego sukcesów dumni byliby wszyscy Polacy, a tak to dla części będzie teraz “tym, który poparł tego peowca”. No, szkoda, bo z radością dostrzegam, że nasi rodacy coraz lepiej radzą sobie za granicą i dzięki swoim talentom oraz ciężkiej pracy zdobywają coraz większą popularność i uznanie na świecie, ale… jak mają być spoiwem dla narodu, kiedy opowiadają się po jednej z dwóch największych politycznych stron udawanego, ale bardzo ostrego, emocjonalnego sporu? A może ja za dużo od nich wymagam?…

  2. a płaci w Polsce podatki? spędza tu więcej niż 183 dni swojego życia? dlaczego ktoś kto nie mieszka w Polsce i nie płaci w Polsce podatków decyduje o moich podatkach i rozwiązaniach prawnych które dotykać będą nie jego ale mnie…

  3. No pewnie niech głosują co mieszkają za granicą a tam płacą podatki i nie muszą się martwić jaki syf zacznie się robić w Polsce. Tacy obywatele a uciekają za granicę. NIE DLA GŁOSOWANIA ZZA GRANICY!

  4. Zgadzam się z poprzednimi wpisami i jeszcze dodam że ci co pobierają 500 plus czy trzynastka a głosowali na Trzaskowskiego powinni honorowo nie odbierać i przeznaczyć dla Domu dziecka lub Dom seniora ,ale nie pieniążki się pobiera a na PiS sie pluje .

  5. Każdy obywatel ma prawo głosu i ma prawo do głosowania na swojego kandydata. Przeciętny obywatel też obwieszcza całemu światu na fb swoje sympatie polityczne, a nawet propaguje nienawisc i nikt nie robi z tego wielkiego halo. A Paul to świetny aktor i uwielbiam go w Pamiętnikach❤️

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here