Gwiazda TVN-u na co dzień to kura domowa?!

Gwiazda TVN-u na co dzień to kura domowa?!
Gabi Drzewiecka/Fot. Instagram @g_rulez

Gabi Drzewiecka to gwiazda TVN-u. Prowadzi ona nie tylko programy telewizyjne, ale również pracuje w radiu ChilliZet. Jak się okazuje, prywatnie to kura domowa, która chodzi w dresie, prasuje i sprząta.

Dziennikarka muzyczna swoje pierwsze kroki w telewizji stawiała w TVN Style. Potem sławę dał jej “Big Brother”, który przejęła po Agnieszce Woźniak-Starak. Gwiazda TVN-u również jest gospodynią wielu imprez, organizowanych czy też patronowanych przez stację. Jednak w domu ściąga swoje kreacje i bierze się do ciężkiej roboty. Ostatnio dodała zdjęcie, na którym wygląda jak typowa “kura domowa”.

Gabi pokazała jak prasuje męską koszulę. Ewidentnie na jej twarzy widać grymas niezadowolenia. Jak widać chyba ciężko jest z gwiazdy przeobrazić się w gospodynię. Nic dziwnego, skoro w pracy dba o nią ekipa i nie musi martwić się nawet o makijaż.

Drzewiecka dość luźno podchodzi do swojej sławy. Jak donosi nasz informator, jest bardzo ciepłą, otwartą i pozytywną osobą. W żaden sposób nie obnosi się ze swoją rozpoznawalnością i popularnością. W jednym z odcinków “Zanim cię zobaczę” zaskoczyła nawet jedną z uczestniczek prezentem urodzinowym.

Jak widać nawet największa gwiazda, która bryluje na salonach może niekiedy poczuć się, jak kura domowa. Niemniej jednak nawet w tak luźnym wydaniu, Gabi wygląda po prostu uroczo.

View this post on Instagram

#SundayVibes 😂

A post shared by Gabi Drzewiecka (@g_rulez) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here