Gwiazda YouTube’a ma drugiego syna! Oto jak wygląda i jak ma na imię [FOTO/WIDEO]

Ula Chincz
Ula Chincz/Fot. Instagram @ula_live_love_learn

Ula Chincz, znana jako Ula Pedantula, po raz drugi została mamą. Popularna YouTuberka i jej mąż Sławomir doczekali się syna Roberta.

Gwiazda podzieliła się na Instagramie swoim szczęściem i wyjaśniła przy okazji, że w związku z ostatnimi wydarzeniami ma w domu… to co ma.

Veni, vidi, vici – Robert Chincz
Tak, tak, kochani! Przybył, zobaczył i… pokonał mój porządek w domu 😅! Bo jak u większości świeżo upieczonych rodziców przez pierwsze dwa dni dom wyglądał jak lej po bombie, a zaparzoną rano kawę piliśmy na zimno, w południe.
Robert już jest z nami 🥰, powoli się poznajemy i jest fajnie 😍!

Dodatkowo szczęśliwa – na YouTube – opublikowała nagranie, na którym zdradza, że maluch urodził się już kilka dni temu.

Ważył 3 kilogramy i 300 gram oraz mierzył 57 centymetrów – wyjasniła Ula.

Pedantula przyznała też, że maluszek jest niezwykle podobny do swojego starszego brata.

Jest totalną kopią Rysia – nie kryła zachwytu.

Gratulujemy!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Veni, vidi, vici – Robert Chincz Tak, tak, kochani! Przybył, zobaczył i… pokonał mój porządek w domu 😅! Bo jak u większości świeżo upieczonych rodziców przez pierwsze dwa dni dom wyglądał jak lej po bombie, a zaparzoną rano kawę piliśmy na zimno, w południe. Robert już jest z nami 🥰, powoli się poznajemy i jest fajnie 😍! Nagrałam dla Was zatem szybciutko nowy film i opowiadam, jak to teraz u nas wygląda. Zapraszam! Aktywny link do odcinka czeka na Was w bio (żeby tam przejść, trzeba kliknąć w okrągłe zdjęcie profilowe lub tutaj – @ulapedantula). * * #ulapedantula #newborn #newbornbaby #itsaboy #witajnaswiecie ##tochłopiec #mama #mamaidziecko #niemowlewdomu

Post udostępniony przez Ula Pedantula (@ulapedantula)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here