Innowacyjne rozwiązanie pozwala robić zakupy w Biedronce nawet w niedziele!

Sklep Biedronka/Fot. PAP
Sklep Biedronka/Fot. PAP

Aplikacja Glovo pozwala na zrealizowanie zakupów w kilku sieciach handlowych. Nie trzeba przy tym opuszczać domu. W 16 polskich miastach można w ten sposób zrobić zakupy w Biedronce. Firma poinformowała, że pogłębia współpracę z nowym programem. Co to w praktyce oznacz? Np. to, że będzie można kupować także w niedziele. Start już 10 maja.

Obecnie zakupy w Biedronce można robić w Warszawie, Łodzi, Krakowa, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Płocku, Rzeszowie, Bydgoszczy, Toruniu, Olsztynie i Lublinie.

Aplikacja opiera się na 1,5 tys najczęściej kupowanych produktów spożywczych i kosmetycznych. – Ta forma zakupów staje się coraz bardziej popularna, dlatego też intensyfikujemy współpracę z Glovo. Chcemy być dostępni dla naszych klientów  w różnych formach każdego dnia, aby mogli dokonywać komfortowych zakupów także bez wychodzenia z domu – powiedział “Faktowi” Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny Biedronki.
Sieć podjęła współpracę z Glovo 9 kwietnia. Wtedy poinformowano, że zakupy będą dostarczane w ciągu godziny od zamówienia. Wszystko ma się odbywać w taki sposób, żeby uniknąć kontaktu osobistego. Za pojedynczą przesyłkę klient płaci 9.99 zł., ale waga zakupów nie może przekraczać możliwości fizycznych dostawcy.

Jak wyglądają zakupy przez aplikację? Klienci kupują produkty w tych samych cenach jakie aktualnie są w sklepach, uwzględniane są przy tym wszystkie dostępne promocje. Aktualnie, w 16 ww. miastach dostawy oferuje ponad 200 punktów Biedronki.

Co klienci biorą przez aplikację? Prym wiodą banany, na drugim miejscu są filety z piersi drobiowych, podium zamykają pomidory koktajlowe. Poza tym dużą popularnością cieszą się też masło, papier toaletowy, filet z łososia, cytryny czy awokado.

Najczęściej z aplikacji korzystają warszawiacy, później wrocławianie i krakowianie. Najwięcej zamówień składanych jest między godz. 11 i 14.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here