Ivanka Trump kontra Donald Trump. Córka ustępującego prezydenta wesprze Joego Bidena?

Ivanka Trump, Donald Trump Źródło: PAP
Ivanka Trump, Donald Trump Źródło: PAP

Donald Trump zapewnił, że ani on, ani nikt z jego rodziny, nie pojawi się na zaprzysiężeniu Joego Bidena. Media donoszą jednak, że córka Trumpa – Ivanka – zamierza pojawić się wbrew zakazowi ojca.

“Donald Trump oskarżył córkę o zniewagę. Stwierdził, że Ivanka chce przyciągnąć oszustów, którzy próbują pozbawić go władzy. Twierdzi, że rodzina powinna trzymać się razem i tworzyć wspólny front” – podaje “Daily Mail”.

“Powiedziała ojcu, że musi chronić swoje polityczne aspiracje. Nie ma zamiaru brudzić swoich rąk podczas kolejnej kampanii prezydenckiej 2024, w której Donald Trump chce uczestniczyć. Zostawia ją dla ojca i Donalda Jr.” – czytamy dalej w gazecie.

Czy oznacza to rozłam w rodzinie Trumpów? Wiele na to wskazuje. Media są zaskoczone tym, iż taki “cios” zadała Donaldowi właśnie jego ukochana córka, z którą dotąd miał świetne relację.

Będą u początku swojej politycznej drogi Trumpówna mogła się przestraszyć nagonki, jaką ostatnio mainstreamowe media urządził jej ojcu. Możliwe, że aby chronić swoją własną karierę Ivanka zacznie odcinać się od budzącego kontrowersje taty.

Źródło: Daily Mail