Jakub Zdrójkowski wraca do gry! “Uprawiajcie sport, nie palcie szlugów”. Oto jak teraz wygląda. [FOTO]

Jakub Zdrójkowski. Foto www.instagram.com/zdrujekkk/
Jakub Zdrójkowski. Foto www.instagram.com/zdrujekkk/

Niebawem w Polsacie pojawi się nowy serial – “Kowalscy konrta Kowalscy”. Jedną z głównych ról zagra w nim Jakub Zdrójkowski, brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego, znanego z roli Kuby w “Rodzince.pl”. Kim jest Jakub? I dlaczego, na pewien czas, zniknął nam z radarów?

Zraziłem się do show-biznesu i postanowiłem zrobić sobie przerwę. Chciałem żyć jak każdy nastolatek. Mieć życie prywatne i przyjaciół, a przez ciągłą pracę na planach pogarszał mi się z nimi kontakt. Musiałem dać sobie czas, by zastanowić się, co naprawdę chcę w życiu robić – wyjawił nasz bohater w wywiadzie udzielonym “Fleszowi”.

W czasie, gdy nie oglądaliśmy go na ekranie, Jakub zajmował się dubbingiem. Teraz powrócił – dostał angaż w serialach “Barwy szczęścia” i “Ojciec Mateusz”. No i – jak wspomnieliśmy – otrzymał rolę w nowej telenoweli “Kowalscy kontra Kowalscy”. Zdrójkowski wyznał także, iż czekają go pracowite wakacje – ma bowiem w zanadrzu trzy nowe projekty, planuje również występ w reklamie.

W “Kowalscy kontra Kowalscy” grana przez niego postać ma starać się o względy bohaterki granej przez Wiktorię Gąsiewską, czyli… dziewczynę jego brata. Adam może jednak spać spokojnie – Jakub zapewnia, że film to film, a jemu pasuje życie singla.

Kuba ma 20 lat. Wcześniej oglądaliśmy go w takich wieloodcinkowych produkcjach, jak “Magda M.” czy “Rodzina zastępcza”, a także w filmie “Ciacho”. Do tego dochodzą role w “Hotelu 52”, “Być jak Kazimierz Deyna” oraz “Deserownia”.

Jak teraz wygląda Kuba? I jak wyglądał jeszcze rok temu? Sami musicie to odgadnąć. Jakub zaprasza do zabawy. I przy okazji zachęca:

Uprawiajcie sport, nie palcie szlugów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here