Jasnowidz Jackowski ostrzega! Będzie zamach na prezydenta Dudę?! Przerażająca wizja

Książka o Krzysztofie Jackowskim. Tego nie wiedzieliście o słynnym jasnowidzu. Foto: print screen z YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Książka o Krzysztofie Jackowskim. Tego nie wiedzieliście o słynnym jasnowidzu. Foto: print screen z YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy jasnowidz w Polsce. Niedawno ostrzegał nas przed wojną. Teraz ostrzega prezydenta Dudę: “Powinien bardzo na siebie uważać”.

Wokół Krzysztofa Jackowskiego zrobiło się głośno, gdy on kilka lat temu pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz jasnowidz z Człuchowa prowadzi swój kanał na YouTubie. Jego wizje od lat cieszą się dużą popularnością.

Jasnowidz pilnie śledzi to, co dzieje się w polskiej polityce. Obstawiał m.in, że to Andrzej Duda ponownie zostanie prezydentem. Podczas najnowszej audycji Jackowski podzielił się swoimi przemyśleniami na temat jego drugiej kadencji.

– Uważam, że ta kadencja będzie inną kadencją, bardzo niepokojącą, i nie chodzi tu o pana Dudę. Ta niepokojąca kadencja będzie związana z tym, co się będzie działo na świeci (…) Ta kadencja wydaje mi się wyjątkowa, tak jak te lata – zdradził.

Jackowski też dodał, że podczas tej prezydenturze Duda musi bardzo na siebie uważać.

– Prezydent Andrzej Duda powinien w tej nowej prezydenturze bardzo na siebie uważać i uważać na swoje bezpieczeństwo – ostrzegł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here