Joanna Przetakiewicz zdradza co robi w łóżku! SZOK

Joanna Przetakiewicz. / foto: Instagram
Joanna Przetakiewicz. / foto: Instagram

Joanna Przetakiewicz ujawniła swój “rytuał”, który odprawia każdego wieczoru. Była partnerka ś.p. dra Jana Kulczyka podzieliła się nim na Instagramie.

Mam kilka pasji. Właściwie spokojnie mogłabym powiedzieć kilka MANII 😉 m.in BEAUTY managment – napisała na Instagramie Joanna Przetakiewicz.

Co robi każdego wieczoru była partnerka ś.p. dra Jana Kulczyka? Jej wieczorny “rytuał” to dokładne zmywanie twarzy z użyciem mleczka do demakijażu i zmywania bawełnianą szmatką zimną wodą twarzy. Potem robi “delikatny masaż 3 minuty, rollerem mikroigłowym (1 mm)”.

Proste ruchy w górę twarzy, żeby nie uszkodzić skóry – zaznacza Przetakiewicz.

Na to, bawełnianym wacikiem wklepuje tonik z kwasami (ja używam Biologique Recharche lotion P50. Usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia skóry. Odnawia i nawilża naskórek, poprawiając jego ogólną kondycję. Równoważy pH i wzmacnia efekty zastosowanych w dalszej kolejności kosmetyków) – ujawnia.

Kolejny etap to “wklepanie serum z kolagenem lub elastyną” a potem nakładanie kremu odżywczego pod oczy. – Ma mniejsze cząsteczki niż krem do twarzy, dzięki czemu nie powoduje opuchnięć – zaznacza.

“Relaks i rozkosz w łóżku”

Jednak to nie wszystko. Zaznacza też, że “w ŁÓŻKU obowiązuje zasada 2xR czyli RELAKS I ROZKOSZ”.

Zaś na to składa się pisanie sobie miłych rzeczy, odpowiednie oddychanie, zmycie twarzy tonikiem, masaż zamrożonymi balonikami oraz wklepanie serum z witaminą C i E.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Mam kilka pasji. Właściwie spokojnie mogłabym powiedzieć kilka MANII 😉 m.in BEAUTY managment. Mój absolutny beauty HIT rytuał to: WIECZOREM: 1.🔴 Zmywam dokładnie twarz, czyli nakładam mleczko do demakijażu, wsmarowywuje i zmywam bawełnianą szmatką zimną wodą. 2. 🔴 Robię delikatny masaż 3 minuty, rollerem mikroigłowym (1 mm). Proste ruchy w górę twarzy, żeby nie uszkodzić skóry. 3. 🔴 Na to, bawełnianym wacikiem wklepuje tonik z kwasami (ja używam Biologique Recharche lotion P50. Usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia skóry. Odnawia i nawilża naskórek, poprawiając jego ogólną kondycję. Równoważy pH i wzmacnia efekty zastosowanych w dalszej kolejności kosmetyków) 4. 🔴 Następnie, wklepuje serum z kolagenem lub elastyną. 5. 🔴 Nakładam krem odżywczy pod oczy (ma mniejsze cząsteczki niż krem do twarzy, dzięki czemu nie powoduje opuchnięć) oraz krem odżywczy lipidowy na całą twarz, szyję i dekolt. Odbudowuje warstwę ochronną skóry. W ŁÓŻKU obowiązuje zasada‼️ 2xR czyli RELAKS I ROZKOSZ ♥️♥️ tak więc: 6. 🔴 Piszę sobie kilka miłych rzeczy, które wydarzyły się w ciągu dnia. Takich, które powodują, że życie doceniam bardziej. Nawet jeśli są bardzo drobne. To idealny start na dobry sen. 7. 🔴‼️ Oddycham 5 minut w następujący sposób: 4 sek. wdech. 8 sek. wstrzymanie i 8 sek. wydech. Ale jest jeden warunek: trzeba w trakcie oddychania myśleć o czymś bardzo miłym i przyjemnym. Cały organizm wprowadzić w szczęśliwe wibracje. RANO : 8. 🔴 Zmywam twarz tonikiem 9. 🔴 Robię masaż zamrożonymi balonikami. Pięknie budzi i stymuluje skórę, a co najważniejsze, zimno powoduje, że każdy krem wchłania się lepiej. 10. 🔴 Wklepuje napinające i rozświetlające serum z wit C i E. (Ja używam CE Ferrulic skin ceuticals), na to krem pod oczy oraz do twarzy i szyi. GWARANTUJĘ ‼️ Na tak odżywionej, pobudzonej i błyszczącej skórze makijaż wygląda duuużo lepiej. Ja lubię taki, który jest rozświetlający i delikatny. Ale o tym kiedy indziej… OBIECUJĘ ‼️ CAŁA POCZUJESZ SIĘ O NIEBO LEPIEJ! ♥️ Zadbana, zatroszczona, odświeżona i SZCZĘŚLIWSZA ♥️ Co byś dodała lub zmieniła w swoich rytuałach? . . . . #rytuały #rytuałyszczęścia #szczęściamożnasięnauczyć #eranowychkobietklub

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)