Julia Wieniawa komentuje odwołaną premierę horroru: “Jest mi bardzo przykro”

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa Foto:instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa mogła ostatnio spełnić się w zupełnie nowej roli. Młoda aktorka została bowiem główną bohaterką pierwszego, w historii polskiego kina, horroru! Jednak na to, aby zobaczyć efekty jej najnowszych zmagań, będziemy musili jeszcze chwile poczekać…

Premiera głośnego “W lesie dziś nie zaśnie nikt” zaplanowana była na 13 marca. Data jakże trafna na premierę filmu z tego gatunku. W tym roku 13 marca wypada w piątek, a jak powszechnie wiadomo, piątek 13-tego idealnie wpasowuje się w horrorowe klimaty.

Ten film będzie jednak musiał poczekać na inną datę. Piątkowa premiera została odwołana z powodu coraz bardziej rozprzestrzeniającego się koronawirusa. O decyzji poinformował “Next Film” w oficjalnym oświadczeniu.

Z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, wraz z producentem Akson Studio podjęliśmy decyzję o odwołaniu uroczystej premiery i przesunięciu premiery kinowej filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” – dowiadujemy się z oświadczenia.

Sprawę postanowiła również skomentować sama zainteresowana. Na swoim instagramowym profilu, Julia Wieniawa wyraziła wielkie rozczarowanie, ale i zrozumienie dla zaistniałej sytuacji…

Julia Wieniawa
Insta Story/ Julia Wieniawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here