Już wiadomo jak “zwalczyć” koronawirusa! Cenna metoda prosto od “specjalisty”

Koronawirusa
Koronawirus/ Fot.Instagram

Jerzy Zięba już dawno został uznany za jednego z najbardziej zażartych przeciwników szczepionek w kraju. W swojej „karierze” między innymi zasłynął pomysłami leczenia raka – proponował do tego witaminę C. Tym razem nasz narodowy “ekspert” podzielił się z publicznością sposobem na zwalczenie rozprzestrzeniającego się koronawirusa…

„Koronawirusa stworzył głupek, albo ktoś, kto doskonale wiedział, co robi. W patencie opisującym wirusa mowa jest już o szczepionce. Żeby była kasa!” – wyznał „specjalista” w filmiku.

Autor tej niekonwencjonalnej teorii, zdradził również swój sposób na to, jak ewentualnie poradziłby sobie z zakażeniem…

„Tak jak w przypadku odry, błędem jest obniżanie temperatury. Chodzi o to, aby podnosić temperaturę. Gdzie rozum i logika? Gdy miewam infekcję, wchodzę do wanny, nalewam gorącej wody, biorę termometr i podnoszę temperaturę do 39,5” – powiedział.

Wychodzi więc na to, że jeśli tylko mamy w domu wannę, to jesteśmy bezpieczni!

Jednak w trosce o Wasze zdrowie, pragniemy zaznaczyć, że powyższe informacje nie mają żadnego potwierdzenia naukowego i nie idą za nimi lecznicze uzasadnienia. W przypadku jakichkolwiek objawów związanych z koronawirusem, należy natychmiast udać się do lekarza!

Jerzy Zięba na żywo : Koronawirus – jak leczyć

Jerzy Zięba na żywo : Koronawirus – jak leczyć

Posted by Ukryte Terapie – Jerzy Zięba on Tuesday, 28 January 2020

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here