Karolina Korwin-Piotrowska atakuje Edytę Górniak! “Psychiatra pilnie potrzebny”

Karolina Korwin-Piotrowska i Edyta Górniak
Karolina Korwin-Piotrowska i Edyta Górniak/Fot. Instagram

Karolina Korwin-Piotrowska postanowiła skomentować ostatnią relację Górniak odnośnie jedzenia mydła. Piosenkarka szybko odpowiedziała…

Epidemia koronawirusa sprzyja wielu konfliktom w świecie celebrytów. Zwłaszcza gdy dzielą się swoimi przemyśleniami o wirusie. Nie ominęło to również Edyty Górniak. Niedawno piosenkarka zamieściła dość kontrowersyjną relację na temat koronawirusa.

Tak się zastanawiam, co to za wirus, że zabija go mydło, ale żaden lek go nie zwalczy. Może, zamiast czekać na szczepionkę, warto zjeść kawałek mydła?

Ze strony Górniak był to żart jednak nie wszystkich on rozbawił. Wiele osób mogło go wziąć jako poważną radę tak jak było w wypadku Donalda Trumpa. Dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska postanowiła skomentować sprawę. Wstawiła na swój instagram screena, z artykułu Pudelka o złotej myśli Edyty. Komentując go krótko, ale konkretnie.

Psychiatra pilnie potrzebny #influencer

Na odpowiedź Edyty nie trzeba było długo czekać. Piosenkarka pokusiła się o całkiem mocny komentarz. Zarzuciła Korwin brak poczucia humoru i poleciła odstawienie alkoholu…

na uśmiech przed snem dla Was Kochani ❤️⭐️ i z pozdrowieniami dla tych, którym brakuje poczucia humoru 😘 @karolinakp – odstawiamy alkohol my Dear 💁🏻‍♀️ ( pilnie👀🙏🏻 )” – napisała pod zdjęciem tekstu “Lubię zmieniać zdanie. Albo nie. Nie lubię”.

Czy to już koniec wymiany zdań czy Karolina odpowie? Z którą z nich się zgadzacie?

Comments are closed.