Kasia Kowalska z wulgarnym manifestem. Wszystko w obronie córki Oli!

Kasia Kowalska. Foto : Instagram
Kasia Kowalska. Foto : Instagram

Ostatni czas dla piosenkarki Kasi Kowalskiej był bardzo trudny. W marcu jej córka Ola wylądowała w szpitalu. Z początku wszyscy myśleli, że 23-latka ma koronawirusa. Teraz wokalistka musiała zmierzyć się z falą krytyki po koncercie w Ciechanowie.

Na początku problemów zdrowotnych Oli, Kasia dodała wpis sugerujący, że jej córka może mieć koronawirusa. Później okazało się, że trop był błędny, a dziewczynie udało się w jednym z londyńskich szpitali wrócić do zdrowia.

Drugiego maja Ola obchodziła urodziny, a jej matka w tym czasie grała koncert osiedlowy w Ciechanowie. Mimo obowiązujących obostrzeń zachęcała publiczność, żeby zbliżyła się do sceny. Ideą takich koncertów jest to, żeby ludzie uczestniczyli w imprezie pozostając na balkonach i przy oknach.

Po tym wydarzeniu w Kowalską uderzyło w sieci tsunami krytyki. Internauci zwrócili uwagę, że jej koncertowe apele były – mówiąc łagodnie – mało przemyślane.

Teraz wokalista odreagowuje ciężki okres publikacją zdjęcia koszulki, na której wypisała bardzo mocny przekaz.

Śmiało, pie**ol głupoty na mój temat, ale bądź tak samo miły i odpie**ol się od mojej córki – tak można przetłumaczyć “manifest” wypisany w języku angielskim.

W tym samym monecie wyłączyła też komentarze, a w opisie pojawiło się hasło – “cudowny dzień”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here