Katarzyna Skrzynecka zabrała głos. Gwiazda powiedziała prawdę o Pawle Królikowskim [VIDEO]

Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka/ Fot.Instagram

Paweł Królikowski ciągle pozostaje w szpitalu, do którego trafił w Wigilię. Katarzyna Skrzynecka, jedna z jurorek “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w wzruszających słowach mówi o koledze z programu.

Paweł Królikowski to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Jego problemy zdrowotne zaczęły się w 2015 roku, kiedy mężczyzna przeszedł operację usunięcia tętniaka w mózgu. W ubiegłym roku zdrowie aktora dało o sobie ponownie znać.

I choć po majowej operacji Królikowski znów zasiadł w jury programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, to w nowym sezonie go nie zobaczymy. Aktor musi przejść rehabilitację, która odbędzie się w Niemczech. Inni uczestniczy muzycznego show nie zapominają jednak o koledze.

Wszyscy w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także podczas rehabilitacji. Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia – powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

Poniżej znajdziecie jeden z występów popularnego programu, w którym Królikowski i pozostali jurorzy wystąpili razem z uczestnikami.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here