Kazadi tańczy się z drinkiem w ręce. “Pobudziłabyś umarłego”

Patricia Kazadi/Instagram

Patricia Kazadi na chwilę jakby zniknęła z pierwszych stron gazet i uciekła w cień. Nic jednak nie dzieje się bez powodu. Na pięć dni przed premierą nowego utworu, musiała rozgromić Internet. Burzę wywolał jej prowokujący taniec.

Kazadi zbliża się do premiery swojego nowego utworu. Jej fani nie kryją podekscytowania i także czekają na nowość od swojej idolki. Ta nie zawiodła i postanowiła wypić kilka drinków po czym wić się na parkiecie. Nie skończyło się na samym tańcu. Piosenkarka dodała wszystko na swój profil na Inagramie.

– Pobudziłabyś umarłego – napisała jej jedna z instagramerek pod filmikiem.

Trudno stwierdzić czy wielbicieli bardziej poruszyła zapowiedź piosenki czy sama Patricia Kazadi. Jej wdziękom jak widać pod postem nie mogą się oprzeć nie tylko panowie. Żeńska część followersów również nie mogła wyjść z podziwu co do ruchów artystki. Jak widać nie tyko świetnie sobie radzi z mikrofonem. Parkiet bezapelacyjnie też należy do niej.

Fani nie mogą oderwać od niej wzroku, gdy ta wije się po alkoholu ze szklanką w ręku. Upojona Kazadi zaczęła promować nowy kawałek. Być może to jest właśnie sposób na sukces danego utworu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here