Polscy kibice wolą oglądać mecz niż uprawiać SEKS?! Twierdzą, że 11 facetów i piłka to lepsza rozrywka niż kobieta [SONDAŻ]

Piłka nożna, kobieta Źródło: Pixabay, collage
Piłka nożna, kobieta Źródło: Pixabay, collage

Kibice piłki nożnej wolą mecze od seksu? Brytyjska firma SIRC przeprowadziła ankietę wśród 2000 fanów z Europy. Wyniki są zatrważające.

70 proc. hiszpańskich kibiców woli obejrzeć mecz niż uprawiać seks. U ich zachodnich sąsiadów, w Portugalii, ten wskaźnik przekracza 70 proc.! Ten fanatyzm nie jest jednak domeną jedynie latynosów – w pobliskich nam Czechach również ok. 70 proc. kibiców woli sportowe widowisko od igraszek w łóżku.

Jak to jest z polskimi kibicami? Wśród naszych rodzimych fanów piłki nożnej aż 30 proc. woli siedzieć na kanapie przed meczykiem, niż w łóżku z kobietą. Niby lepiej od innych nacji, a jednak to wciąż niepokojące.

Dodatkowo okazuje się, że fani piłki kopanej to niezłe beksy. 4/5 portugalskich kibiców przyznało się, że płakało podczas meczu. W Polsce znów jest lepiej, choć tym razem mniej niż połowa naszych fanów futbolu trzyma fason – 6 na 10 polskich kibiców potwierdziło, że uroniło łzę w trakcie piłkarskiego widowiska.

Źródło: se.pl

4 KOMENTARZE

  1. Wojna jest ważniejsza od kobiety. Nawet w biblii było to opisane. Lepiej zaśpiewać “wczoraj ooobiecałaś mi na pewnooo, że trzy punkty dzisiaj będą..ja uwierzyłem Ciii….”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here