Królowa jej tego nie wybaczy? Meghan złożyła pozew… w imieniu Archiego

Harry i Meghan Markle
Meghan Markle i książę Harry oraz królowa Elżbieta II. / foto: YouTube

Meghan i Harry wytoczyli już kilka procesów. Teraz żona byłego księcia idzie do sądu z agencją fotograficzną w imieniu ich rocznego synka Archiego. Królowa Elżbieta II ma jednak zastrzeżenia co do tej decyzji.

Na początku roku Meghan i Harry opuścili szeregi rodziny królewskiej i wyprowadzili się w Wielkiej Brytanii. Mimo to nie wszystkie rozdziały z ich poprzedniego życia zostały zamknięte. Para co chwilę wytacza kolejne procesy sądowe.

Meghan oskarża brytyjskie media o zrujnowanie jej wizerunku. Twierdzi też, że rzecznicy prasowi Pałacu niedostatecznie chronili ją przed nagonką, która miała być głównym powodem opuszczenia monarchii. Z tego powodu także wynajęła prawników. Teraz aktorka idzie na wojnę z agencją fotograficzną w imieniu swojego synka.

Jak donosi magazyn „New Idea”, rodzice Archiego pozwali w jego imieniu amerykańską agencję fotograficzną. Jej pracownicy mieli bowiem uprzykrzać życie całej rodzinie.

Ten ruch nie spodobał się jednak królowej Elżbiecie. Prababcia Archiego uważa bowiem, że rodzina królewska powinna dbać o dobre relacje z prasą i unikać niepotrzebnych konfliktów. Królowa ma także podstawy, żeby sądzić, że to dopiero początek działań Meghan.

Amerykanka chce bowiem całkowicie odciąć syna od Pałacu. „New Idea” twierdzi, że królowa obawia się utrudnionego kontaktu z prawnukiem.

2 KOMENTARZE

  1. Co jak co,ale Meghan ma rację i trzeba przyznać iż bezczelność omc mendiuf stała się horendalna.Dobrze więc,że znalazł się ktoś o ,dużym’ nazwisku który wreszcie da im po łapach.
    Chociaż wyrok jest niezbyt pewny w dzisiejszych czasach,gdyż I primo; ona jest ,słabo’ opalona. II primo; jest hetero,co stawia ją w gorszej sytuacji przetargowej.Nawet gdy wygra,to mendia ją zeżrą z kościami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here