Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków za granicą: “Powinniśmy się pilnować w Europie”

książka o Krzysztofie Jackowskim
Jasnowidz Krzysztof Jackowski/ Fot.Instagram

Krzysztof Jackowski ostatnio niestety nie ma dla nas dobrych wieści. W jednym z najnowszych nagrań na YouTube ostrzegał Polaków za granicą.

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Jego przepowiednie wywołują duże zaciekawienie wśród internautów. Ostatnio, niestety, Jackowski nie ma dobrych wieści dla Polaków. Tym razem ostrzega rodaków za granicą.

Powinniśmy się pilnować w Europie. Jeśli ktoś ma pracę, to powinien się jej teraz trzymać. Nie jeździć, nie podróżować. Trzymać się swojego miejsca, żeby nie mieć problemów z dotarciem – powiedział na nagraniu.

Przypomnijmy, że w kilku europejskich krajach z powodu pandemii wprowadzono stan wyjątkowy.

Te stany wyjątkowe mogą się powtarzać. Możemy być przyzwyczajani do określenia stan wyjątkowy, z tego względu, że jeżeli miałoby dojść do mobilizacji, do trzymania obywateli w garści w konkretnych państwach, wówczas w stanie wyjątkowym można decydować w szerszej mierze o decyzyjności, naszej wolności, o naszym wyborze, chociażby wyjazdów – mówi jasnowidz z Człuchowa.

13 KOMENTARZE

    • Ponad 700 odnalezionych cial zaginionych ludzi, to wedlug Ciebie oszustwo?
      Dlaczego wypowiadasz sie na tematy, o ktorych nie masz bladego pojecia?

  1. Trump został prawdopodobnie zarażony wirusem > film o tym na kanale, jak ktoś nieznany obsłudze wycierał mikrofon i mównicę Trumpa tuż przed jego przemówieniem. Łapcie porządny kanał Polaka na Twtterze. Gość mieszka w Irlandii i zna dobrze język angielski i ciekawie komentuje all wydarzenia z USA. Kanał na twitterze, nick @NiezaleznyM

  2. Jest akacja – jest reakcja. “-Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił.” E. Burke. PS. Aby oszust gwiazdorzył – wystarczy milczeć. -P. Jarun

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here