Krzysztof Jackowski ostrzega przed WOJNĄ. Przerażająca wizja jasnowidza!

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki wyborów. Ważna wizja dla Andrzeja Dudy. Foto: print screen z YouTube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki wyborów. Ważna wizja dla Andrzeja Dudy. Foto: print screen z YouTube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie z najnowszą wizją Krzysztofa Jackowskiego! Jasnowidz ostrzega przed WOJNĄ! “Zaczyna się to, co zapowiadam – duża wojna na świecie”.

Krzysztof Jackowski w jednym z ostatnich nagrań powiedział, że Polska straci swoją suwerenność. Teraz po raz kolejny podkreślił, że czekają nas bardzo trudne chwile.

Dla mnie nie ulega wątpliwości, że zaczyna się to, co zapowiadam – duża wojna na świecie. Obojętnie co myślicie o mnie, obojętnie czy wam się to podoba czy nie. Jestem konsekwentny i nie wstydzę się swoich konsekwencji, upartości w tym. Nie rozumiem tego zdania – druga tura wyborów, a rząd się zacznie rozsypywać. Ja nie mówię, że teraz, ale rozsypka rządu… Napięcie jest takie, że może to grozić zamachem stanu. – ostrzega jasnowidz.

Jasnowidz też dodał, że według jego wizji obecny rząd nie przetrwa do końca kadencji.

Mówię tylko słowa, które czuję – nie wiem kto, gdzie – myślę o Polsce. To są poczucia o Polsce. Rząd coś kombinuje w naszym kraju. Nikogo nie oskarżam, ani nie sugeruję, ale to wręcz pachnie jak zamach stanu. Uważam, że ten rząd na pewno nie doczeka następnych wyborów w tym składzie w jakim jest i w ogóle jako rząd – dodał.

9 KOMENTARZE

 1. Jackowski,sieroto umysłowa,zostaw swoje “wróżby” dla siebie,bo pieprzysz idiotyzmy aż dziwne,że mozna tak ględzic.Wonę przepowiadałeś juz 100 razy,upadek rządu PIS 300 razy,opanuj sie mordo ty moja

 2. “Uwaga, uwaga, nadchodzi… koma trzy… larnija dwa”.
  @dobra rado, czemu obrażasz człowieka? On po prostu ma wizje, nie chcesz nie oglądaj, nie czytaj.
  Swoja drogą pan Jackowski jest i tak znacznie bardziej wiarygodny od Vateusza.

  • Demokrycie z Abwehry, czemu czemu wpychasz się z dobrymi radami co i czy w ogóle pisać. Wetknij je sobie pod napletek. O ile go masz.

 3. He who speaks without modesty will find it difficult to make his words good.
  Confucius

  Karma wraca:
  Niedobra Rado, sieroto cielesna, zostaw swoje “dobre rady” dla siebie, bo pleciesz trzy po trzy aż dziwne, że można tak nieoględnie ględzić. Iwonę przepraszałeś już ze 100 razy, upadek nierządu przepowiadałeś 300 razy, opanuj się twarzo ty swoja.

 4. Ty opoju z Człuchowa znowu po chlaniu masz wizje. To delirka – tym razem polityczna. A białe myszki i pająki zaraz wrócą.

 5. Przerażające wizje tego śmiesznego cepa to już dawno nikogo nie przerażają.
  Przerażają ci, którzy te banialuki kolportują.

 6. Demokrycie z Abwehry, czemu czemu wpychasz się z dobrymi radami co i czy w ogóle pisać. Wetknij je sobie pod napletek. O ile go masz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here