Krzysztof Jackowski zdradza, jaka będzie tegoroczna zima! Szokujące słowa

Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co dalej z epidemią koronawirusa? Foto: print screen z YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co dalej z epidemią koronawirusa? Foto: print screen z YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski na prośbę internautów opowiedział, jaka będzie tegoroczna zima: “Ta zima będzie inna, niż wszystkie. Nie z powodu pogody”.

Krzysztof Jackowski zyskał w Polsce ogromną popularność jako jasnowidz. Kilka lat temu 57-latek pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz jasnowidz prowadzi swój kanał na YouTubie, gdzie ma już ponad 190 tysięcy subskrypcji.

Podczas jednej z ostatnich audycji jasnowidz odpowiadał na pytania widzów. Jeden z internautów zapytał Jackowskiego, jaka będzie w tym roku zima.

– Jaka będzie zima? Mówiłem o lecie w tym roku, że będzie bardzo kapryśne, to mówiłem w okresie lutego. Że będzie bardzo kapryśne, zmienne i nie do końca piękne. Deszczowe w pewnych momentach. Czyli nie będzie takie, jak było poprzednie: bardzo suche i ciepłe, które też zapowiedziałem, że będzie takie. Jaka będzie zima? Ten, kto zdał mi to pytanie, to ci powiem kolego. Ta zima będzie inna, niż wszystkie. Nie z powodu pogody. Ciepła. Bogu dziękować, ze ciepła, akurat w tym roku. Ja mam wrażenie, że zima ogólnie będzie ciepła. Jak na zimę będzie ciepła. Nie wiem, czemu grudzień mi się kojarzy w miarę przyjemny, ciepły. Zimą ciepło to plus 5, plus 6, plus 2. Inna zima, jak wszystkie. – powiedział Jackowski.

4 KOMENTARZE

  1. ” Zima będzie ciepła” – tak zawyrokował łysy opój z Człuchowa. A niech (ty moczymordo) śnieg spadnie, to ci do dupy nakopię. alaLuna to naprawdę szmatławiec i drukują drugiego oszusta-pojeba, który jak stwierdził przede mną Tacitus, przepowiednie wali z kiszki stolcowej.

    • Szokujące, katastrofa, horror…nikt waszymi bździnami z alaLuna nie podnieca się. Za to szokujący jest wasz debilizm w wrzeszczących tytułach. PS. Zastanawiam się i “zachodzę w um z Podgornym Kolą” chyba was kurwa nie lubię. 😅😝🤮🤣

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here