Kuba Wojewódzki pokazał kuchnię jednak całą uwagę przyciąga coś innego! [FOTO]

Kuba Wojewódzki/Fot. Instagram
Kuba Wojewódzki/Fot. Instagram

Kuba Wojewódzki podzielił się nowym zdjęciem, na którym oprócz niego widać również damskie stopy. Kim jest tajemnicza kobieta?

Kuba Wojewódzki w dalszym ciągu próbuje podtrzymać zainteresowanie swoim życiem miłosnym. Plotki o jego powrocie do Anny Muchy powoli zaczynają odchodzić w niepamięć. Gdy niedawno wyjechał nad polskie morze wstawił filmik z przejażdżki motorówką. Internauci szybko zauważyli w kadrze blond włosy powiewające na wietrze. Pomimo wielu pytań w komentarzach Kuba nie zdradził kim jest tajemnicza blondynka.

Teraz dziennikarz spędza sporo czasu w swoim nowym mieszkaniu, w którym przeprowadza też wywiady do swojego programu “250 metrów“. Gościł tam już m.in Quebonafide i Kasię Nosowską. Na jednym zdjęciu widać było nawet Annę Muchę co zwiększyło plotki o ich związku. Nie wiadomo jednak czy nie był to sprytny fotomontaż by podgrzać temat.

Wojewódzki podzielił się nowym zdjęciem, na którym siedzi na podłodze w kuchni.

Jak to dobrze ze długi weekend zawsze przypada w weekend… 🙌⚠️😎 #smilesecret #mysecretmoment #phonebleaching #stayhomeandsmile
30% rabatu na hasło ~ KUBA

Da się zauważyć lekki bałagan, dużo alkoholu, Jezusa na ścianie i półce. Jednak nie to zwraca największą uwagę. Na krześle jest torebka, na blacie dwa kieliszki po winie, widać również damskie stopy. Pojawiło się wiele komentarzy z pytaniami.

Ta kobieta musi być konkretnych gabarytów, bo ma wielką stopę jak Yeti.
Kuba odpowiedział tylko: “Rozumiem, że znasz to z autopsji…

Czy to ta sama tajemnicza blondynka?

Comments are closed.