Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie ze szminką na twarzy. Czyje to usta? [FOTO]

Wojewódzki pobije rekord w posiadaniu kobiet w imię zasad
Kuba Wojewódzki Foto:instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki niewątpliwie lubi być w centrum uwagi. Zresztą skutecznie ją do siebie przyciąga. Tym razem samozwańczy król TVN-u dodał zdjęcie, na którym jest wysmarowany szminką. Internauci są zaintrygowani tym, czyje usta zostawiły ślad na twarzy celebryty.

Gwiazdor TVN-u wstawił na Instagram zdjęcie, na którym pozuje sam w swoim Bentleyu. Jest o tyle nietypowe, że Kuba Wojewódzki ma na twarzy odbite ślady szminki. I to w czterech miejscach.

Mimo że Wojewódzki już jakiś czas temu przekroczył półwiecze, wciąż jest kawalerem. Od czasu do czasu miewa krótsze lub dłuższe romanse. Nigdy jednak żadna kobieta nie postanowiła związać się z nim na stałe.

W swojej książce „Nieautoryzowana autobiografia” gwiazdor TVN-u przyznał, że najważniejszym związkiem była dla niego relacja z Anną Muchą. Para spotykała się od 2003 do 2007 roku. Wojewódzki stwierdził, że aktorka „jest największą miłością jego życia”. Później Wojewódzki spotykał się przez pięć lat z Renatą Kaczoruk. Jednak i ten związek zakończył się dwa lata temu.

Od tamtej pory Wojewódzki pozostaje kawalerem. Co prawda pojawiały się plotki, jakoby miał wrócić do Anny Muchy. Aktorka rozstała się bowiem w ubiegłym roku z Marcelem Sorą. Celebryci śmiali się jednak z tych doniesień i celowo podkręcali atmosferę, m.in. dodając dwuznaczne zdjęcia.

Teraz Wojewódzki także zażartował ze swojego życia uczuciowego, przy okazji reklamując własny biznes. „W @niewinniczarodzieje #walentynki trwają 2 dni. Zapraszamy” – napisał pod zdjęciem.

Na zdjęciu widać uśmiechniętego króla TVN-u ze śladami szminki, które przypominają kształt ust. Internauci nie kryli zainteresowania. Nie obeszło się także bez złośliwości.

„Nierówne ktoś miał usta, czy to pieczątki z ziemniaków?” – czytamy.

Celebryta szybko się odgryzł internautom, którzy twierdzili, że „ktoś miał koślawe usta”. „Nie przenoś własnych praktyk na cudze życie” – odpisał.

Jeden z użytkowników zapytał, „gdzie można nabyć takie naklejki”. „W sklepie dla samotnych nieudaczników” – odparł Wojewódzki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here