Kuba Wojewódzki w tarapatach? Sprzedaje nowiutką furę! Co się dzieje?!?

Kuba Wojewódzki fot. instagram.com

Zaskakujący wpis Kuby Wojwódzkiego. “Król TVN” wyprzedaje majątek? Na gwałt próbuje sprzedać samochód. Oczywiście nie jest byle jakie auto.

Wojewódzki wrzucił na insta krótkik post, w którym można przeczytać, że ma na sprzedaż praktycznie nowiutkie auto marki Porsche 2rs. Automobil został wyprodukowany w 2018 roku, ma zaledwie 4 tysiące kilometrów przebiegu.

Ceny nie podaje żeby nie wzniecać zamieszek” – rzucił w swoim stylu dzinnikarz i prezenter telewizyjny. 

Wielu jego fanów zastanawia się czy to nie pokłosie zarzutów, jakie postawił mu reżyser filmu “Nic się nie stało – Sylwester Latkowski. Zarzucił mu molestowanie nieletnich chłopców. Wprawdzie Kuba zpowiedział złożenie pozu sądowego przeciw reżyserowi i stacji TVP, która wyemitowała kontrowersyjny dokument, ale te plotki mocno zaciążyły na wizerunku celebryty. Już kilka firm sponsorujących Kubę zapowiedziało, że być może nie przedłużą kontrktów z gwiazdą TVN.

Uwaga koneserzy i kolekcjonerzy🏁🦄⚠️ Będę sprzedawał #porschegt2rs #weissachpackage #2018 Przebieg 4tys km👈
Wiadomości tylko na priv.
Ceny nie podaje żeby nie wzniecać zamieszek🤦‍♂️💀😎

źródło: instagram.com

3 KOMENTARZE

  1. Że Kupa to gej -wiadomo od dawna ale, że pedofil i zaczyna śmierdzieć wokół jego i jego kumpli to chyba wir, który wciąga w to szambo.

  2. Wiadomo, że kupa czy to wojewódzka , czy warsiawska – smrodu narobi dużo; nasmrodził, więc działa już zapobiegawczo, bo kasa mu będzie potrzebna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here