Kuba Wojewódzki we łzach! Wszystko przez wyrzut sumienia

Kuba Wojewódzki fot. screen youtube.com
Kuba Wojewódzki fot. screen youtube.com

Kuba Wojewódzki we łzach! Showman wczuł się w oscarowy klimat i sam postanowił delektować się kinem. Co ciekawe postawił na kino polskie i zamierzchłe. Był to jednak strzał w dziesiątkę bo kontrowersyjny, samozwańczy król TVN zażył przy tym sporej dawki emocji. Wszystkim podzielił się na Instagramie, a poruszył go “ponadpokoleniowy wyrzut sumienia”.

Kuba Wojewódzki za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się wieloma spostrzeżeniami. I tak z Instagrama dowiadujemy się, że ostatnią sesję przed telewizorem zakończył we łzach. Co ciekawe wzruszyła go rodzima produkcja sprzed kilkudziesięciu lat!

“Dziś wszyscy o kinie więc ja też🎥🎞️ Po ponad 40 latach obejrzałem ponownie film #abeltwójbrat. Ponadpokoleniowy wyrzut sumienia Janusza Nasfetera. Dawno tak serdecznie nie rozpłakałem się na filmie. Obejrzyjcie i… Zobaczcie w tych dzieciakach kogoś boleśnie znajomego🖤” – napisał król TVN.

“Abel, twój brat” to opowieść o nastolatku próbującym wyrwać się z ramion nadopiekuńczej matki i zawalczyć o uznanie kolegów z nowej klasy. W filmie zagrali m.in. Filip Łobodziński i Henryk Gołębiewski.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here