Lech Wałęsa znów szokuje! Rozszyfrował kod Starego Testamentu?! Twierdzi, że Biblia przewidziała II Wojnę Światową?

Lech Wałęsa . Foto: PAP
Lech Wałęsa . Foto: PAP

Wszyscy z powodu pandemii koronawirusa przechodzimy dwutygodniową kwarantannę. Jak widać, znudzony tą wymuszoną przerwą były prezydent Lech Wałęsa zagłębia się w wszelakie teorie spiskowe. Teraz na swojej stronie na Facebooku dał linka do teorii, że Biblia przewidziała II Wojnę Światową.

Ogólnie można odnieść wrażenie, że Lech Wałęsa nie jest zwolennikiem kwarantanny. Parę dni temu żalił się w mediach, że ze względu na epidemię koronawirusa, może stać się bankrutem. Pisał w mediach społecznościowych, że na jego utrzymaniu jest nie tylko żona Danuta, ale też i reszta rodziny. Mówi, że 6 tysięcy złotych z emerytury mu nie wystarcza. A przez kwarantannę nie może jeździć po świecie i zarabiać pieniędzy.

Lech Wałęsa zatem z nudów, zaczął zgłębiać się w czeluści internetu. Polecił na swojej stronie kanał na YouTube, który specjalizuje się w produkowaniu treści poświęconych  teoriom spiskowych. Były prezydent poleca nagranie o nazwie “Kod Biblii rozszyfrowany – ukryte informacje dla ludzkości odczytane”.

Według tej teorii w Starym Testamencie znajduje się “klucz do przeszłości i przyszłości”. Jedną z głównych tez tego “dzieła” jest informacja, jakoby w Biblii ukryte zostały informacje o wydarzeniach, które miały dopiero mieć miejsce w dalekiej przyszłości. Np. na łamach Pisma Świętego miała być informacja, kiedy wybuchnie II wojna światowa czy morderstwo prezydenta Kennedy’ego.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here