Lewandowscy wydali fortunę na wózki dla Klary i Laury. Ludzie tyle płacą za samochody!

Anna i Robert Lewandowscy z córkami.
Anna i Robert Lewandowscy z córkami. (Instagram/RL9)

Ania i Robert Lewandowscy zaprezentowali ostatnio na Instagramie zdjęcie ze swoimi córeczkami. Laura i Klara były w wózkach dziecięcych, które kosztowały tyle ile, niektórzy płacą za samochody.

Szczęśliwy rodzice dziewczynek oszczędzać oczywiście nie muszą. Szczególnie na dzieciach. Sam Robert na grze w Bayernie po podwyżce zarabia 20 mln euro rocznie. Do tego dochodzą kontrakty reklamowe takich firm jak Gillette, Huawei, Head and Shoulders, Vistula, T-Mobile, Oshee czy Coca-Cola.

Poza tym “Lewy” inwestuje w sklepy sportowe czy nieruchomości. Portal wprost.pl szacuje, że miesięcznie na jego konto wpływa ok. 10 mln zł. Anna Lewandowska też swoje zarabia. W rankingu najbogatszych Polek tygodnika Wprost zajmuje 22. miejsce.

Według portalu „Party” córki Lewandowskich mają po kilka wózków. Ile kosztują? Np. wózek Cybex Koi Crystal Lized kosztuje 7700 zł. Z kolei model Cybex Priam 2.0, zaprojektowany przez czeską modelkę Karolinę Kurkovą, kosztuje 6800 zł. Inny model, gondola z kwiatową budą Cybex Priam 2.0 Lux Platinum to wydatek 7000 zł, a wózek Thule Glide 2 Jet do biegania kosztuje 3000 zł. Na jednym ze zdjęć opublikowanych przez Annę, Klara siedzi z kolei w Mondial De Luxe Lounge Pure marki Emmaljunga za 4000 zł.

Przyglądając się wartości wózków jakie Lewandowscy kupują dla córek można śmiało stwierdzić, że po polskich ulicach jeżdżą tysiące samochodów nie przekraczające tych cen.

View this post on Instagram

Family Sunday 😍😎😀

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here