Maciek z “Love Island” szczerze wyznał powód rozstania z Oliwią

Oliwka stanęła murem za Maćkiem. Fame MMA to ustawka?!
Maciej Szewczyk i Oliwia Miśkiewicz/Fot. Instagram @loveislandwyspamilosci

Maciek Szewczyk z “Love Island” dodał szczerą relację na swojego Instagrama. Odpowiadał on fanom na różne pytania. Nie obyło się bez tematu związku z Oliwią. Wyznanie celebryty pokazało coś bardzo ważnego.

Maciek tworzył z Oliwią bardzo burzliwy związek, zarówno w programie “Love Island”, jak i po nim. Miśkiewicz i Szewczyk nie wstydzili się kłócić na wizji. Widzowie byli świadkami wielu zgrzytów, ale i łez. Mimo wszystko bardzo im kibicowano. Choć większość nie wierzyła, że uczucie się utrzyma po zdjęciach w Hiszpanii, byli i tacy, co trzymali kciuki i pisali im ciepłe komentarze pod postami.

Mimo, iż większość sympatyków Polsatu nie wróżyła im świetlanej przyszłości i ołtarza, wieść o ich rozstaniu wstrząsnęła. Oboje zaczęli dostawać mnóstwo wiadomości w mediach społecznościowych, będących w zamyśle pewną formą pocieszenia i podtrzymania na duchu. Jak można wywnioskować z relacji obojga, to była dla nich bardzo trudna decyzja.

Większe emocje pokazał Maciek, ale Oliwia także mocno to przeżyła. Jednak niedługo po zakończeniu relacji pojechała do jednego z londyńskich klubów. Fani myśleli, że powodem rozstania była nietypowa znajomość Oliwki z pewnym mężczyzną o czym dowiedział się @szewcowaty. Para długo ze sobą walczyła na story, rzucając oskarżenia i grożąc sądem.

Niemniej jednak Maciek wyznał całą prawdę. Problemem okazał się brak rozmowy i bieżącego rozwiązywania problemów. Osoby trzecie wymienił na samym końcu. Czyżby to faktycznie była dla nich wielka szansa na miłość? Być może brak dialogu w dyskusji doprowadził do ostateczności i odebrał wszelkie nadzieje. Jak przyznała się w programie Oliwia, już raz dochodziła do siebie po wielkiej miłości. Czy do trzech razy sztuka?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here