Maciek z “Love Island” wybrał najgorszą opcję! Ma romans?

Maciek z
Maciej Szewczyk/Fot. Instagram @szewcowaty

Do sieci wypłynęły ostatnio zdjęcia z domówki u Ady Śledź. Na imprezie obecny był Maciek Szewczyk. Para poznała się w programie “Love Island. Wyspa miłości”. To właśnie tam doszło pomiędzy nimi do pierwszego kontaktu. Czy to możliwe, że łączy ich teraz romans?

Maciek z “Love Island” był szaleńczo zakochany w Oliwii Miśkiewicz. Choć niejednokrotnie dochodziło między nimi do spięć, para przetrwała do samego końca, a nawet i dłużej. Po opuszczeniu wyspy, dodawali wspólne zdjęcia, prowadzili live z fanami, a nawet planowali wspólne mieszkanie. Niestety się nie udało i płomienny romans zakończył się fiaskiem.

Szewczyk jednak jak widać dość szybko podniósł się po rozstaniu i już media obiegła informacja o namiętnej relacji z Adą Śledź, inną uczestniczką programu “Love Island”. Ada nie uchodziła w reality show za porządną dziewczynę. Dość szybko zmieniała partnerów, wracała do poprzednich i znowu zawierała sojusze ze świeżym narybkiem.

Maciej był jednak wciąż wierny Miśkiewicz. Od momentu, kiedy postanowili stworzyć parę i wyznać sobie miłość, nawet nie spojrzał na inną kobietę. Jak donosi nasz informator, przyszły zawodnik Fame MMA, zawsze był bardzo emocjonalny. Chłopak nie uznaje skoków w bok.

Sama Karolina Gilon wypowiedziała się na temat domniemanego romansu Ady i Maćka. Prowadząca “Love Island” jasno stwierdziła, iż wyczuwa pewną prowokację. To czy miała rację, okaże się podczas Fame MMA, gdyż zakochana kobieta z pewnością pojawi się na trybunach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here