Magda Gessler apeluje do Polaków o walkę z koronawirusem: “Powtarzamy model włoski. Kochani, opanujcie się!”

Magda Gessler/Fot. Instagram @magdagessler_official
Magda Gessler/Fot. Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler apeluje do Polaków o rozwagę i nie wychodzenie z domów! Chodzi o walkę z pandemią koronawirusa. “Jedni siedzą jak zaklęci w domach, separując się! A inni świętują czas ZARAZY z dziećmi nad Wisłą” – denerwuje się restauratorka.

Magda Gessler w internecie gównie stara się promować swoją karierę kulinarną, bądź swoje programy w telewizji. Teraz jednak w pandemii koronawirusa, zabrała głos w ważnej sprawie.

Przypomnijmy, że w Polsce obowiązuje na ten moment stan zagrożenia epidemicznego. Dlatego władze apelują do obywateli o pozostanie w domach, ale jak się okazuje nie wszyscy biorą to na poważenie. Gdy temperatura powietrza ma już powyżej 10 stopni, część Polaków, zarówno młodszych, jak i starszych, wyszła na dwór.

Nieodpowiedzialni ludzie robią sobie na spacery do lasów, parków czy na place zabaw. Media pokazują zdjęcia jak młodzi ludzie nad Wisła siadają z piwem w ręku i świętują kolejne “ferie”.

Dokładnie to bezmyślne zachowania zdenerwowało Magdę Gessler. Oburzona zachowaniem części społeczeństwa opublikowała na instagramowym profilu apel, gdzie ostrym tonem mówi byśmy się opamiętali. I pamiętali o epidemii koronawirusa!

“Trudno na to patrzeć !!!! Powtarzamy model włoski … [email protected] sie … miałam wrażenie ze #izolacja jest zrozumianym hasłem przez wszystkich … schizofrenia .. jedni siedzą jak zaklęci wdowach , separując sie !!! A inni świętują czas ZRAZY wraz dziećmi nad Wisła w w parkach .., ci którzy musza korzystać z transportu publicznego przez zamknięciu absurdalne metra leżą na sobie ja Sledzie w [email protected] tramwajach … co na to rząd ? Kary za brak izolacji przeznaczone powinny byc na maski i respiratory ludzie nie powinni wychodzić z domów .. patrz Hiszpania .. za późno ale wprowadzili ten zakaz .. 60 euro za jedna niesubordynacje”

View this post on Instagram

Trudno na to patrzeć !!!! Powtarzamy model włoski … [email protected] sie … miałam wrażenie ze#izolacja jest zrozumianym hasłem przez wszystkich … : schizofrenia .. jedni siedzą jak zaklęci wdowach , separując sie !!! A inni świętują czas ZRAZY wraz dziećmi nad Wisła w w parkach .., ci którzy musza korzystać z transportu publicznego przez zamoknięciu absurdalne metra leżą na sobie ja Sledzie w [email protected] tramwajach … co na to rząd ? Kary za brak izolacji przeznaczone powinny byc na maski i respiratory ludzie nie powinni wychodzić z domów .. patrz Hiszpania .. za późno ale wprowadzili ten zakaz .. 60 euro za jedna niesubordynacje ..👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👁👥👥👥👥👥👥👥👥👥👥⭐️👥👥👥👥👥👥👥👥👥👥👥👥👥👥prosze wejdźcie na moj fb tam sa konkrety ‼️‼️‼️‼️towazne info i petycja do wszystkich nas o społeczna odpowiedzialność 🟥przeczytajcie .. wysyłajcie zdjęcia skupisk ludzkich bez twarzy.. bbb was o to prosze … zróbmy to dla naszych dzieci#mg

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here