Magda Gessler szczerze o swoim ukochanym! Pandemia odebrała jej najcenniejsze chwile

Magda Gessler i jej drogie faworki. Foto: print screen YT.
Magda Gessler i jej drogie faworki. Foto: print screen YT.

Magda Gessler uwielbia pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Restauratorka cieszy się naprawdę wielką popularnością i sympatią widzów. Najczęściej kontaktuje się z nimi z pomocą Instagrama. Właśnie opublikowała swoje najnowsze przemyślenia.

Magda Gessler to najpopularniejsza polska restauratorka. Kobieta cieszy się nie tylko wielką sympatią, lecz także zaufaniem swoich odbiorców. Śmiało można powiedzieć, że dla wielu jest autorytetem.

Swoją nieodłączną pozytywną energię, którą emanuje w programach telewizyjnych, postanowiła przekazać także przez media społecznościowe. Gwiazda TVN zyskała tym samym pokaźne grono followersów – jest ich już bowiem MILION!

Magda słynie również ze swoich przemyśleń, które przelewa na klawiaturę w zabawny, czasem mało składny sposób. Właśnie wyznała czego najbardziej brakuje jej w ostatnim czasie… Jak się okazuje, dotyczy to jej ukochanego męża, Waldemara…

“Tesknie za tym momentem tuz przed ładowaniem samolotu z wawa moj ma z. . #waldemarkozerawski zawsze na mnie czeka z.bukietem białych kwiatow” – napisała pod zdjęciem Magda Gessler.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Czy Wy także się wzruszyliście?