Magda Gessler wzięła Nenę na ręce! Czym martwi się Lara? [FOTO]

Magda Gessler. / foto: YouTube , Lara Gessler Foto:instagram.com/lara_gessler
Magda Gessler. / foto: YouTube , Lara Gessler Foto:instagram.com/lara_gessler

Przed Magdą Gessler bardzo poważne wyzwanie, kto wie czy nie najważniejsze w życiu! Musi bowiem zmierzyć się z zadaniem, które jest niezwykle trudne i odpowiedzialne – oto czeka ją wcielenie się w rolę babci.

Lara Gessler wreszcie się na to zdecydowała. I pozwoliła swojej malutkiej Nenie na spotkanie ze słynną babcią. Ta chwila, uwieczniona na zdjęciu zamieszczonym na Instagramie, to coś ważniejszego nawet niż największa i najbardziej wyszukana kuchenna rewolucja!

Córka restauratorki podkreślała bowiem nie raz, i nie dwa, że najprawdopodobniej jej mama będzie miała okazję wziąć wnuczkę na ręce dopiero, gdy domniemana pandemia zacznie wygasać.

Ostatecznie jednak, choć nikt “wygasania” oficjalnie nie ogłosił, Nena została przedstawiona Magdzie Gessler.

Dziewczynki… – tak lapidarnie skomentowała całą tę sytuacje wyraźnie wzruszona “kuchenna celebrytka”. Tymczasem po minie Lary widać, że nie jest to dla niej najszczęśliwsza chwila w życiu. Czymś się martwi? Nie wierzy w możliwości babci? Boi się o Nenę?

A może przypomniały jej się, tak jak nam, słowa Magdy Gessler, która stwierdziła – w czasie gdy jej córka była jeszcze w ciąży – że ma nadzieję być lepszą babcią niż była mamą.

I teraz Lara z niepokojem czeka, czy ta zapowiedź się sprawdzi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here