Małgorzata Rozenek-Majdan mocno rozbudziła wyobraźnię fanów. “Majtki? Mam na sobie” [FOTO]

Małgorzata Rozenek-Majdan/Fot. Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan/Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan lubi i nie boi się zaskakiwać. Śledzący jej Instagram fani wielokrotnie już przekonywali się, że żona Radka Majdana nie lubi nudy i umiejętnie z nią walczy.

także po urodzeniu syna Henryka. Teraz np., na części zdjęć, brakowało właśnie najmłodszej pociechy państwa Majdanów. Zaczęły więc padać pytania: “gdzie jest Henryczek?”

W pracy. W końcu co będzie tak bezczynnie leżał – odpowiedziała “Perfekcyjna pani domu”. Jak wynika z zamieszczonego niedługo później zdjęcia, faktycznie Henryk nie ma lekko i bardzo ciężko haruje, czemu dał wyraz na fotografii.

Nie jedynej, która wzbudziła w ostatnim czasie falę komentarzy, dodajmy. Oto bowiem na najświeższym zdjęciu, zamieszczonym na Instagramie, możemy dostrzec Małgorzatę, która pozuje z Pałacem Kultury i Nauki w tle. Ma na sobie koszulę, wysokie buty i…

Fajna z Pani babeczka, świetna figura, cudowna fotka…piękne buty…ale czuję się w obowiązku z sympatii ( bo jakoś nikt się nie kwapi przy tych och i ach) szepnąć, że zapomniała Pani chyba ubrać coś, co zwyczajowo zajmuje miejsce między butami a koszulą 😉 Pozdrawiam serdecznie 😁 – zauważył trafnie jeden z sympatyków pani Majdanowej.

Majtki? Mam na sobie – szybko wyjaśniła sporną kwestię celebrytka.

Uff… No to kamień z serca 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here