Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła? Jej syn pokazał wymowne zdjęcie [FOTO]

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek/Foto. Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan odlicza już dni do porodu. Przyszli rodzice są już lekko zniecierpliwieni oczekiwaniem na pierwszego wspólnego potomka. Synowie “Perfekcyjnej” też nie mogą się doczekać narodzin brata.

Trwają przygotowania do narodzin syna “Perfekcyjnej” i Radosława Majdana. Przyszli rodzice zadbali o każdy szczegół. Już kilka tygodni temu w social mediach pojawiały się relacje z dziecięcego pokoju oraz kołyski.

Celebrytka już pod koniec maja przez przypadek pokazała dziecięcy wózek. Na zamieszczonym przez gwiazdę zdjęciu niewiele jednak było widać. Teraz zdjęcie wózka na swoim instagramie udostępnił także najstarszy syn Małgorzaty, Stanisław.

Na pierwszym planie widać klatkę z ptakami, jednak mistrzem drugiego planu jest dziecięcy wózek, który już czeka na latorośl Majdanów. Czy to oznacza, że najmłodszy syn celebrytki pojawił się już na świecie?

Fot. Instagram
Fot. Instagram

Fani spekulują w komentarzach. “To już” – napisała jedna z internautek.

“Cudny. Normalny wózek, a nie sztywne, modne badziewie. Jestem pod ogromnym wrażeniem” – skomentował jeden z użytkowników.

Niedawno obchodzone urodziny Stanisława były też okazją dla Małgorzaty Rozenek-Majdan do wspomnień na temat porodu. “14 lat temu urodziłam swojego pierwszego syna Stasia 😁 jaka ja byłam przejęta😁 mimo tego, że miałam pomoc Mamy, to byłam pełna wątpliwości i strachu 🤷‍♀️ pierwsze dziecko to zawsze ogromna rewolucja i zmiana, nawet tak wyczekana❤️ Stanisław to wyjątkowe dziecko: uzdolnione artystycznie, mające swoje zdanie, wrażliwe i bardzo mądre😍to on sprawił, że pokochałam macierzyństwo ❤️ na tyle, że dziś odliczam chwile do porodu 3! syna💪 😂 nie wiem kiedy te 14 lat minęło 😁 @s_rozenek świat stoi przed Tobą otworem” – pisała celebrytka.

Źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here