Marzena Kipiel-Sztuka z radością wkracza w nowy rok. Znów jest zakochana!

Główni bohaterowie
Główni bohaterowie "Świata według Kiepskich" - Andrzej Grabowski i Marzena Kipiel-Sztuka. Foto: PAP

Marzena Kipiel-Sztuka, znakomita aktorka, popularna Halinka ze “Świata według Kiepskich”, przechodziła niedawno bardzo trudny okres w swoim życiu. Na szczęście jej los mocno się poprawił. Jak wieść niesie gwiazda znów jest zakochana.

Moje oszczędności właśnie się kończą. Wcale nie muszę iść do wróżki, by wiedzieć, że przyszłość rysuje się w czarnych barwach. Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca (czyli do końca listopada – dop. AlaLuna). Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa Gienka. Bo wszystko wskazuje na to, że już w grudniu nie będę miała za co żyć wyznała niedawno w rozmowie z “Twoim Imperium” aktorka.

I dodała:

Strach, bezradność, poczucie osamotnienia to są uczucia, które ostatnio często mi towarzyszą. Termin rozpoczęcia zdjęć do nowych odcinków “Świata według Kiepskich” został wyznaczony na początek nowego roku, ale przecież tego, co będzie w styczniu, nikt nie jest w stanie przewidzieć. Nie chcę robić sobie nadziei, żeby później gorzko się nie rozczarować. Czuję się bezsilna i przytłoczona beznadziejną sytuacją, chociaż z drugiej strony rozumiem, że realia są takie, a nie inne – wyjaśniała Marzena Kipiel-Sztuka.

Teraz los napisał dalszy ciąg tej historii. Po pierwsze aktorkę wsparł Związek Artystów Scen Polskich i dzięki temu opłaciła rachunki.

Po drugie, pewnego dnia, do drzwi Marzeny Kipiel-Sztuki zapukała przemiła pani Marysia, która – tuż przed świętami – zaoferowała, że przygotuje znanej aktorce kilka wigilijnych dań, ugotowała też dla niej rosół. I tak trudna sytuacja została tymczasowo opanowana.

Dodatkowo w życiu aktorki zaszły poważne zmiany. Jak wieść niesie Marzena Kipiel_Sztuka, która jeszcze niedawno zachwalała uroki bycia singielką, znów spotyka się z mężczyzną. Jest nim, jak donosi “Na Żywo”, pewien podróżnik, poliglota i tłumacz języka angielskiego.

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. To, czy spotkałam właściwego faceta, który mnie rozumie, daje motywację do działania, potrafi rozśmieszyć mnie do łez i z którym mogę przemilczeć w niekrępującej ciszy to moja prywatna sprawa. W dzisiejszych czasach dobrze jest mieć cząstkę intymności dla siebie – wyjaśniła w rozmowie z “Na Żywo” aktorka.

Przypomnijmy, że bohaterka serialu “Świat według Kiepskich” była wcześniej dwukrotnie mężatką. Jej pierwszym mężem był Konrad Sztuka, drugim – Przemysław Buksakowski. Zanim podjęła decyzje o drugim ślubie żyła w nieformalnym związku z Mariuszem Piesiewiczem.

Dodajmy też, że Od stycznia Helenka ma powrócić na plan filmowy, by uczestniczyć w tworzeniu kolejnych odcinków serialu “Świat według Kiepskich”.

Źródło: Twoje Imperium