Meghan i Harry zaczną w końcu zarabiać na swoje utrzymanie? Para znalazła pracę

Meghan i Harry Foto: print screen z YouTube/Murky Meg
Meghan i Harry Foto: print screen z YouTube/Murky Meg

Meghan Markle i Harry od momentu odejścia z rodziny królewskiej i przeprowadzki za Ocean mają problem ze znalezieniem „normalnej” pracy. Z doniesień wynika jednak, że zła passa została przerwana. Czy była para książęca zacznie w końcu zarabiać na swoje utrzymanie?

Już od jakiegoś czasu pojawiają się doniesienia o problemach finansowych Meghan i Harry’ego. Para wyprowadziła się z Wielkiej Brytanii i zaczęła szukać własnego domu, jednak długo nie mogła przystosować się do „zwykłego” życia. Meghan i Harry mieli bowiem iście królewskie wymagania.

Meghan i Harry nie porzucili królewskich przyzwyczajeń. Na swój nowy dom wybrali drogą willę z ogromnym ogrodem i basenem w ekskluzywnej dzielnicy Santa Barbara. Media zaczęły dociekać, kto za to wszystko płaci.

Była para książęca nie zarabia bowiem, jak zwykli śmiertelnicy. Okazało się, że Meghan i Harry’ego wciąż finansowo wspiera brytyjski pałac, a szczególnie książę Karol.

Mimo że para odcięła się od odcięła się od rodziny królewskiej, to jednak wciąż musi ją godnie reprezentować. Z tego też powodu Meghan i Harry musieli bardzo rozważnie dobierać pracę w USA.

Wiele wskazuje na to, że w końcu – po roku od opuszczenia pałacu – para znalazła zajęcie, które pozwoli jej się utrzymać, a przy tym nie nadszarpnie wizerunku monarchii. Jak się okazuje, Meghan i Harry będą tworzyli swój podcast na Spotify.

– To, co uwielbiamy w podcastach, to to, że przypomina nam wszystkim, abyśmy poświęcili chwilę i naprawdę się wsłuchali bez rozpraszania uwagi. W obliczu wyzwań 2020 roku nigdy nie było lepszego czasu na zrobienie tego, ponieważ kiedy słyszymy się nawzajem i słyszymy swoje historie, przypomina nam się, jak wszyscy jesteśmy do siebie podobni – mówili w oświadczeniu Meghan i Harry.

Program byłej pary książęcej ma ruszyć w 2021 roku. Nie wiadomo jednak, ile na tym przedsięwzięciu zarobią Meghan i Harry.