Michał Wiśniewski znowu to zrobił! To już PIĄTY raz [FOTO]

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski Foto:facebook.com/michalwisniewskiofficial

Cała prawda wyszła na jaw! Przy okazji wyborów prezydenckich wydał się sekret Michała Wiśniewskiego. Jeden z najbardziej kochliwych gwiazdorów polskiej sceny muzycznej po raz piąty zostanie ojcem.

Nie minęło wiele czasu od rozstania Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner, a już muzyk wziął kolejny ślub. Tym razem wybranką artysty okazała się Pola, którą wokalista poznał przez Tindera. Za piątym razem Wiśniewski nie zwlekał jednak ze sformalizowaniem związku i kilka miesięcy temu ponownie założył obrączkę.

Teraz wyszło na jaw, że para spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka. Dla każdego z nich będzie to jednak piąte dziecko.

Z doniesień Pudelka wynika, że najnowsza żona Michała Wiśniewskiego jest w trzecim lub czwartym miesiącu ciąży. Para została przyłapana podczas wyprawy do lokalu wyborczego. Wyraźnie widać zaokrąglony ciążowy brzuszek Poli.

Muzyk po raz pierwszy pokazał swoją nową żonę na Instagramie przy okazji pierwszej tury wyborów prezydenckich. Fani byli zachwyceni. “Piękna żona i widać, że naturalna”, “Piękna ta pana żona” – pisali internauci.

Kobieta nie należy do świata celebrytów. Ślub z muzykiem wzięła pod koniec kwietnia 2020 roku.

My poszliśmy na spacer z psami. Poznaliśmy się na portalu, gdzie ja nie byłem Michałem Wiśniewskim, bo trochę mi nie wypadało i to była taka niespodzianka. I nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Słyszeli, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła. Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo. I nagle, kiedy byliśmy tak sobą trochę oczarowani, to okazuje się, że ona też ma czwórkę dzieci, a ja mówię: “O nie!”. Rozmawialiśmy bardzo często… i wbrew pozorom nie było tak, że wszystko na szybko. Porozmawialiśmy sobie i doszliśmy do wniosku, że ok, niech się dzieci poznają – wspominał początki znajomości Wiśniewski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here