Mistrzyni Joanna Jędrzejczyk pręży… Patrzcie i podziwiajcie! [FOTO]

Joanna Jędrzejczyk. Foto: Instagram/joannajedrzejczyk
Joanna Jędrzejczyk. Foto: Instagram/joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk to wielka wojowniczka, była mistrzyni największej organizacji MMA na świecie – UFC. Od pewnego czasu ogromne emocje budzę nie tylko sportowe osiągnięcia Polski, ale także zmiany w wyglądzie, które sobie zafundowała.

Mieszkająca od wielu lat w USA Jędrzejczyk ciężko pracowała, aby podbić tamtejszy rynek. Mordercze treningi, efektowne walki w klatce, coraz bardziej wymagające rywalki, wyczerpujące boje w obronie mistrzowskiego pasa… To wszystko przysporzyło jej zasłużonej sławy i przyniosło lukratywne kontrakty reklamowe.

W pewnym momencie Joasia doszła jednak do wniosku, że do przyciągnięcia uwagi szerszego grona fanów, niż tylko miłośnicy mieszanych sztuk walki, potrzeba dodatkowych atutów. Polska zawodniczka – chociaż nigdy oficjalnie tego nie potwierdziła – postanowiła więc powiększyć sobie… Na pierwszy rzut oka widać co i dlaczego. Teraz Jędrzejczyk z dumą eksponuje swoje atuty i nie wstydzi się pokazywać w skąpym stroju.

A ponieważ tegoroczne lato spędza w Polsce, mamy możliwość oglądania takich, jak poniżej, popisów naszej mistrzyni.

Jest moc!

1 KOMENTARZ

  1. W saunie przebywa się nago, ewentualnie w ręczniku lub pareo. Ciasna bielizna jest szkodliwa, zwłaszcza gdy zawiera plastik. Może stąd te porażki w ostatnim czasie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here