Mistrzyni palenia gumy współpracuje z policją! [VIDEO]

Karolina Pilarczyk królowa polskiego driftingu fot. Instagram @karolinapilarczyk
Karolina Pilarczyk królowa polskiego driftingu fot. Instagram @karolinapilarczyk

Mistrzyni palenia gumy, Karolina Pilarczyk, współpracuje z policją w ramach kampanii społecznej. Znana drifterka zachęca do zdjęcia nogi z gazu.

Karolina Pilarczyk, zwana królową polskiego driftu, wystąpiła w spocie, który jest częścią kampanii społecznej “Jak szybko to nie na drodze”.

Pilarczyk, która jest mistrzynią szybkiej jazdy zachęca do tego, by zwolnić na drodze.

Jak szybko to nie na drodze, ale na torze  – mówi seksowna drifterka w spocie.

Pilarczyk oprócz osiągnięć sportowych, a ma na koncie tytuły Queen of Europe 2016 i 2017, jest znaną celebrytką. Ma za sobą między innymi sesję w Playboyu.

View this post on Instagram

🇵🇱 Lubię to zdjęcie ♥️ bardzo byłam zadowolona z całej sesji zdjęciowej zrobionej przez @kasia_paskuda dla magazynu @gentleman_polska ♥️♥️ no i ten piękny Chevelle SS ♥️ a jak Wam się to zdjęcie podoba? 😃 . . . 🇺🇸 I like this picture ♥ ️ I was very happy with the whole photo session made by @kasia_paskuda for the @gentleman_polska magazine ♥ ️ ♥ ️ and this beautiful Chevelle SS ♥ ️ and how do you like this picture? 😃 #photosession #magazine #gentelman #thebest #chevrolet #chevelle #friends #fun #family #work #love #lovemywork #photo #photooftheday #drift #girl #car #cars #carporn #carlifestyle #life #lifestyle #instamoment #instacar #instagirl #cool #good #goodtimes #followme #me

A post shared by Karolina Pilarczyk 🥇 (@karolinapilarczyk) on

 

Kampania społeczna “Jak szybko to nie na drodze” to pomysł policjantów działających w warszawskiej grupie SPEED. Patrolują oni drogi stolicy i eliminują z ruchu piratów drogowych.  Od momentu powstania zatrzymali już ponad 4000 praw jazdy. Tylko w 2019 wystawili 16 000 mandatów.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here