Nie uwierzycie gdzie zrobili sobie sesję! Agnieszka i Wojtek “ze ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przestają zaskakiwać

Agnieszka i Wojtek ze
Agnieszka i Wojtek ze "ślubu od pierwszego wejrzenia"/ Fot.Instagram

Agnieszka i Wojtek ze “ślubu od pierwszego wejrzenia” są jedną z dwóch par z czwartej edycji programu, której udało się pozostać w małżeństwie. Korzystając z wielkiego zainteresowania ich dalszymi losami, młodzi systematycznie dostarczają fanom dawkę świeżych informacji.

Agnieszka i Wojtek ze “ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przestają zaskakiwać swoich obserwatorów. Są z nimi w stałym kontakcie na Instagramie, założyli własny kanał na YouTubie oraz dzielą się efektami kolejnych sesji zdjęciowych.

Ostatnia, na jaką Agnieszka i Wojtek ze “ślubu d pierwszego wejrzenia” się zdecydowali, zaskoczyła jednak fanów. Sami zainteresowani spodziewali się tego jednak, dlatego pan młody szybko przybył z odpowiednim sprostowaniem.

“No i nas przyłapali. Hahaha, tak sobie właśnie umilamy czekanie na koniec prania… Jak wam się podoba sesja i pomysł na nią? Nigdy z @agnieszka_lyczakowska nie lubiliśmy zwykłych sesji, więc trzeba było wymyślić coś niekonwencjonalnego. Mam nadzieję, że też podzielacie nasz zachwyt” – wyznał Wojtek na swoim Instagramie.

Co uważacie o takich zdjęciach? Fani tej pary są jak widać bardzo miło zaskoczeni!

“Obrazek jak z bajki. Cudnie się na Was patrzy”

“Ale czad! Uwielbiam takie sesje. Przecież wiadomo, że prawdziwe życie to ciągłe pranie gaci”

“Super sesja” – pisali zadowoleni obserwatorzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here