Nie uwierzycie za co grał Zenek Martyniuk! Taka stawka niejednego zwaliłaby z nóg!

Zenek Martyniuk uczy jak myć ręce. To jego sposób na koronawirusa. Foto: print screen z YouTube/AKCENT - Oficjalny
Zenek Martyniuk uczy jak myć ręce. To jego sposób na koronawirusa. Foto: print screen z YouTube/AKCENT - Oficjalny

Długo oczekiwana premiera filmu “Zenek” już dawno za nami. Sam bohater filmu, Zenek Martyniuk, też pojawił się na przyjęciu, aby zobaczyć film o sobie.

W jednej ze scen filmu chłopaki grali na weselu za … WÓDKĘ. Jak się okazało, w młodości Zenek Martyniuk dostawał za występ też rożne towary. Podczas rozmowy z “Super Expressem” król disco polo wspominał początki swojej kariery.

– Dość często się zdarzało w latach 80. czy 90., że organizatorzy, zwłaszcza wiejskich zabaw i potańcówek, jako wynagrodzenie proponowali muzykom alkohol. Przyznaję, że nieraz płacono nam w towarze, który później trzeba było spieniężyć. Nie przepadałem wtedy za alkoholem. Coś tam się wypiło, ale uprawiałem sporty i starałem się raczej zdrowo żyć. Nieważne było dla mnie, czym płacili, liczyło się, że chcą, żebym śpiewał – wspominał artysta.

Gwiazdor też wyznał, że zarobione pieniądze wydawał na nowe ubrania, które wtedy można było kupić tylko za dolary.

– Musiałem zagrać kilka imprez, żeby kupić sobie coś w Peweksie. Pamiętam, że kiedyś sprawiłem sobie wymarzone kąpielówki, które skradziono mi w bursie, gdzie mieszkałem, jak chodziłem do liceum – opowiadał Zenek.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here