Niewyspana Kinga Rusin ma dość! Usunęła zdjęcie z Adele. “Kochani, już nie mam siły…”

Adele i Kinga Rusin. Foto: Instagram
Adele i Kinga Rusin. Foto: Instagram

Kinga Rusin pod wpływem krytyki i ciągłych zaczepek podała się. Dlatego usunęła z Instagrama głośne zdjęcie z Adele. “Kochani, już nie mam siły…”

Po gali rozdania Oscarów dziennikarka TVN wybrała się na prywatną imprezę organizowaną przez Beyoncé‬ i Jaya Z. W obszernym wpisie na Instagramie Kinga Rusin barwnie opisała swoje przygody na imprezie po ceremonii rozdania Oscarów.

Celebrytka opowiada jak gwiazdy Hollywood skakały wokół niej, jakby była tam honorowym gościem. “Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy” – napisała.

Zdjęcie Rusin z piosenkarką pojawiło się nawet w zagranicznych mediach. W Polsce jej zachowanie raczej budziło śmiech zażenowania, dlatego internauci skomentowali je – w tradycyjny dla siebie sposób – memami.

Po paru dniach gwiazda TVN-u zdecydowała się usunąć zdjęcie z Instagrama. O powodach swojej decyzji poinformowała w kolejnym wpisie.

“Kochani, już nie mam siły odpisywać każdemu dziennikarzowi z osobna (od Polski po Nową Zelandię i Peru) więc napiszę tu, żeby zamknąć sprawę: z oczywistych względów, nie będę udzielać wywiadów ani polskim ani zagranicznym mediom na temat opublikowanego przeze mnie w poprzednim poście zdjęcia, które obiegło świat.”

“Chowam go do archiwum. To było szaleństwo którego nie przewidziałam. Dlatego czas odpocząć i trochę się wyspać – w ciągu ostatnich dni spałam raptem parę godzin” – napisała Rusin.

View this post on Instagram

Kochani, już nie mam siły odpisywać każdemu dziennikarzowi z osobna (od Polski po Nową Zelandię i Peru) więc napiszę tu, żeby zamknąć sprawę: z oczywistych względów, nie będę udzielać wywiadów ani polskim ani zagranicznym mediom na temat opublikowanego przeze mnie w poprzednim poście zdjęcia, które obiegło świat. Chowam go na razie do archiwum. To było szaleństwo którego nie przewidziałam. Czas odpocząć i trochę się wyspać – w ciągu ostatnich dni spałam raptem parę godzin. ********** I would like to respond to Polish and foreign media, including television stations, approaching me with proposals of an interview regarding the picture that I previously posted. No, I will not give such interviews, for obvious reasons.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here