Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. Czeka nas koszmar? “Możemy być wcielani do wojska”

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki wyborów. Ważna wizja dla Andrzeja Dudy. Foto: print screen z YouTube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki wyborów. Ważna wizja dla Andrzeja Dudy. Foto: print screen z YouTube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie z najnowszą wizją Krzysztofa Jackowskiego! Jasnowidz ostrzega: “Możemy być wcielani do wojska”.

Krzysztof Jackowski ostatnio coraz częściej w swoich audycjach wraca do tematu wojny. Słowa jasnowidza wywołały duży niepokój wśród internautów.

Nie ulega dla mnie wątpliwości, że obecna sytuacja jest to przygotowanie do działań wojennych. […] Obawiam się, że nasz kraj może być punktem pewnego desantu, który będzie służył obcej armii, czy obcemu wojsku do pewnych działań na odległość tam, gdzie zacznie się ta wojna – powiedział jakiś czas temu.

Podczas najnowszej wizji Jackowski odpowiadał na pytania obserwatorów. Jeden z nich zapytał, czy polskim cywilom może coś zagrażać.

Możemy być wcielani do wojska w przyszłości… niedługiej – odpowiedział jasnowidz.

Jak twierdzi Jackowski, czeka na nas naprawdę trudny czas. Jasnowidz wyznał, że sam obawia się tego, co przyniosą najbliższe trzy lata.

Ja sam obawiam się tego czasu na najbliższe trzy, trzy i pół roku. Zwróćmy uwagę na jedną rzecz. Wielu z Was pyta czy uciekać, czy zostać, co zrobić… To nie tak. Ucieczki nic nie dadzą. Wszyscy razem nie jesteśmy w stanie gdzieś uciec. (…) Wiele rzeczy, które zapowiadałem od kilku lat, w roku 2020 zaczęło się dziać. Tudzież ten koronawirus, tu z tego powodu wielki kryzys, który premier między innymi zapowiada – najgłębszy kryzys od II Wojny Światowej. Dalej straszą tym wszystkim, że to się pogłębi. Cała ta narracja idzie w tym kierunku, żebyśmy siedzieli z ogonami podtulonymi pod siebie, wystraszeni, podporządkowani. (…) Jesteśmy postawieni w takiej dyscyplinie, w której musimy wytrwać. Ale powiem więcej – może taka dyscyplina będzie nam w przyszłości potrzebna. – powiedział.

10 KOMENTARZE

    • Jackowski – tobie debilu nawet łuku nie dadzą. Już masz zwidy-niewidy i wszystkie psy w mieście powystrzelałbyś. Ale krok marszowy możesz ćwiczyć, byle nie w domu.

  1. A czy pan Jackowski może przepowiedzieć, kiedy Pan Janusz przeprowadzi Swoją koronację na Króla i rozpędzi Bandę Czworga ?

  2. A co z Dudą, który miał wygrać w pierwszej turze…?
    No – fakt warunki się zmieniły… ale coś nie było słychać o nowej prognozie…

  3. Ten łysy opój z Człuchowa znowu naciąga ludzi na wódę i wciska takie bzdury, że hadko słuchać. Stary deliryk często ma widzenia: białe myszki, pająki, koniec świata…itp. Nawet pacjenci w Tworkach mądrzej gadają.

  4. Zaczynam się bać, chociaż do wojska się już nie nadaję, ale do Volksturmu i owszem. Może dadzą starego Manlichera i z pięć patronów. Więcej i tak nie udźwignę.

  5. Coś musi być na rzeczy bo tyłu trollu ze smyczy spuszczono tutaj, że obawiam się że info Jackowskiego jest wiarygodne…☹️

  6. Coś musi być na rzeczy bo tylu trolli ze smyczy spuszczono tutaj, że obawiam się że info Jackowskiego jest wiarygodne…☹️

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here