Ojciec Meghan w złym stanie! W oficjalnym oświadczeniu pisze o problemach ze zdrowiem

Meghan Markle
Thomas i Meghan Markle. / foto: YouTube (kolaż)

W okół Meghan Markle i jej ojca, Thomasa, od dawna nie ustają kontrowersje. Teraz okazuje się, że ojciec Meghan ma poważne problemy z zdrowiem.

“Ta sprawa budzi we mnie wielki niepokój i chcę, żeby skończyła się jak najszybciej to możliwe. Mam 76 lat i przez problemy z sercem i operację, jestem na lekach rozrzedzających krew, co skutkuje trudnościami w oddychaniu. Nie jestem w stanie długo chodzić i pokonywać schodów. Nie przejdę więcej niż 30 kroków, bo dostaję zadyszki i muszę odczekać chwilę, by normalnie oddychać” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu jakie opublikował ojciec Meghan.

“Przez ostatnie 3-4 lata nieustannie zmagałem się z przeziębieniem, bo połączone jest z problemami z sercem i płucami. Jestem klinicznie otyły. W ostatnich miesiącach przytyłem jeszcze bardziej, bo nie mogę opuszczać domu. Mam cukrzycę” – dodał Thomas Markle.

Przypomnijmy, że stosunki Meghan i jej ojca nie należą do łatwych. Amerykańska aktorka praktycznie nie ma kontaktu z głową rodziny Markle. Czy teraz się to zmieni?