Oto nowa Batwoman. Javicia Leslie zajmie miejsce Ruby Rose

Foto: Instagram rubyrose

Javicia Leslie zagra Batwoman w nowym sezonie serialu. Będzie pierwszą czarnoskórą aktorką wcielającą się w tę rolę.

Gwiazda serialu „God Friended Me” Javicia Leslie będzie nową Batwoman. Aktorka zastąpi Ruby Rose, która zakończyła swoją przygodę po pierwszym sezonie.

Rose była przytłoczona pracą i nie mogła zagrać w drugim sezonie. Jednak postać grana przez Leslie nie będzie tą samą, którą grała Rose.

– Aktorka wcieli się w postać Ryan Wilder. Jest ona młodsza od dotychczasowej Batwoman, czyli Katy Kane, a także ma zupełnie inny charakter. Lubi towarzystwo ludzi i uwielbia się wygłupiać. W przeszłości była narkomanką i pracowała jako narkotykowy kurier. Po latach udało jej się wyjść na prostą. Aktualnie mieszka w vanie z roślinką. Jest uzdolnioną lecz mało zdyscyplinowaną wojowniczką – opisuje nową Batwoman portal Filmweb.pl.

Ryan również będzie lesbijką. Prywatnie Leslie jest biseksualna.

– Jestem niezmiernie dumna, iż będę pierwszą czarnoskórą aktorką, która wcieli się w kultową rolę Batwoman w telewizji. Jednocześnie jako biseksualna kobieta mam zaszczyt dołączyć do przełomowego serialu, który stał się pionierskim przedsięwzięciem dla społeczności LGBTQ + – stwierdziła w oficjalnym oświadczeniu.

Drugi sezon pojawi się w styczniu.

Źródło: Filmweb

1 KOMENTARZ

  1. Przełomowo słaby serial robiony pod mniejszość LGBTQ +
    to samo tyczy się filmów Terminator Dark Fate, HQ: Birds of prey, Capitan Marvel …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here