Pandemia koronawirusa to tylko PRZYKRYWKA?! Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego! [VIDEO]

jasnowidz Krzysztof Jackowski , co nas tam czeka. Foto: YouTube
Krzysztof Jackowski , co nas tam czeka. Foto: YouTube

Krzysztof Jackowski opublikował w sieci kolejne nagranie ze swoją wizją. Jasnowidz twierdzi, że pandemia koronawirusa to tylko przykrywka czegoś bardziej tragicznego.

Krzysztof Jackowski ostatnio często ostrzega nas przed wielką wojną. Podczas najnowszej audycji jasnowidz z Człuchowa podzielił się swoimi przeczuciami dotyczącymi pandemii koronawirusa.

Wielu ludzi, którzy się wypowiadają, publicznie mówi, że celem tej pandemii jest zaszczepianie nas na siłę. Ja uważam, że nie. Uważam, że to jest tylko przykrywka, ale też pewna nauka zdyscyplinowania społeczeństw na wypadek tego, co się może wydarzyć, a w moim odczuciu to się wydarzy. W mojej ocenie to długo nie może trwać, sytuacja staje się coraz bardziej przytłaczająca politycznie na świecie. Bardzo krótki jest to okres czasu, kiedy ta gra koronawirusem pokaże nam drugie dno. Chcę państwa wyczulić na to, że ten okres może się ujawnić już w październiku i listopadzie – powiedział.

57-latek opowiedział też, jak będzie wyglądać kolejny etap pandemii.

W moim odczuciu teraz polityka związana z tym wirusem nie będzie taka paniczna, jak była w marcu, kwietniu głównie, gdzie było to hasło “nie wychodź z domu”, gdzie mówiono nam o tak wielkich pomorach bardziej we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, we Francji, to nie będzie tak. Teraz będzie to wyglądało, że oczywiście będą zwiększone zachorowalności , ale to będzie pod kontrolą. (…) Nie będzie jakiegoś pomoru, plagi w tym drugim etapie. Ten drugi etap ma za zadanie, żebyśmy utrzymywali ten fason, w który uwierzyliśmy i który stosujemy bez zadawania pytań – twierdzi jasnowidz.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here