Patrick Schwarzenegger sprzedaje swój dom. Zobacz, jak mieszka syn słynnego “Terminatora” [GALERIA]

Patrick Schwarzenegger sprzedaje dom.
Patrick Schwarzenegger sprzedaje dom. (Fot. Instagram/realtor.com)

Patrick Schwarzenegger idzie w ślady swojego ojca i próbuje zrobić karierę na wielkim ekranie. W wolnych chwilach handluje też nieruchomościami, a teraz na sprzedaż wystawił dom, w którym mieszka. Zobaczcie zdjęcia!

Chałupa Schwarzeneggera juniora została wystawiona na sprzedaż za bagatela… 3,35 mln dolarów! Może i jest ładna, ale raczej nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym. Ot, dom jakich wiele w Los Angeles.

W środku znajdują się 3 sypialnie, 4 łazienki, salon i mieszkalny taras z wyjściem na ogród. Ogrodzenie z żywopłotu, a za tymże żywopłotem kawałek trawki, basen i zabudowany grill.

Za dom trzeba zapłacić niemałą fortuną, a to przede wszystkim za sprawą prestiżowej lokalizacji. Dom znajduje się na osiedlu w West Hollywood w Kalifornii. Obok Santa Monica, Venice czy Beverly Hills to właśnie najbardziej prestiżowa dzielnica Los Angeles.

Co ciekawe, syn Arnolda Schwarzeneggera kupił dom ledwie dwa lata temu. Wówczas zapłacił 2,85 mln USD, teraz chce ok. pół miliona “zielonych” więcej.

Rozsiądźcie się wygodnie w fotelach i obejrzyjcie, jak mieszka Patrick Schwarzenegger. Niedługo kupi sobie zapewne coś lepszego.

Zdjęcia: realtor.com