Patryk Vega udostępnił nowe nagranie! Reżyser pokazał prawdziwą sekstaśmę [18+]

Patryk Vega/Fot. Instagram @patryk_vega_official
Patryk Vega/Fot. Instagram @patryk_vega_official

Patryk Vega już na początku czerwca zapowiedział nowy film. Niedawno podzielił się również pierwszym zwiastunem najnowszej produkcji. Reżyser jest kontrowersyjny, jednak tego nikt nie spodziewał się, że pokaże sekstaśmę!

Patryk Vega nierozerwalnie łączy się z kontrowersjami. Reżyser lubi wzbudzać zamieszanie, jednak tego nikt nie mógł się po nim spodziewać! W najnowszym filmiku pokazał fragmenty prawdziwej sekstaśmy.

Wszystko przez najnowszy film jaki Vega właśnie kręci. Reżyser tym razempostanowił pokazać kulisy afery podkarpackiej, która tyczyła się domów publicznych. W wymienionyc placówkach dochodzić miało do stosunków polityków, biznesmenów i duchownych z nieletnimi prostytutkami.

Vega, aby podeprzeć zgromadzone informacje, postanowił pokazać nagrania do których udało mu się dotrzeć. Tym samym na jego Instagramie możemy od teraz zobaczyć fragmenty oryginalnych sekstaśm pochodzących właśnie z Podkarpacia.

Film znajdziecie poniżej, jednak zawiera on sceny tylko dla dorosłych!

1 KOMENTARZ

  1. Cóż kolejny film i prowokacja na świat show biznesu i rząd..itd. Patryk Vega wie jak zrobić szum przy swoim nowym filmie.📺📺📺No i żeby tak aby jak najlepiej się sprzedał. Ale cóż pożyjemy i zobaczymy czy film “PĘTLA” okaże się wielkim sukcesem czy bardzo bolesną klapą finansową w Polskim Box Office 💰💰💰. Ale kto go tam wie👽👽👽. Może sam nagrał kilka scen a teraz robi dużo szumu koło filmu “PĘTLA” 💲💲💲. A Katarzyna Warnke świetnie zagrała w filmie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here